Güzellik nedir? Kime güzel denir?

hani kadınlar artık oje felan kullanıyorya o bakımdan kınalı ellerde ojenın işi olmaz ,hem oje nedir yaaaaa,KADIN KOCASINA SUSLENMELI,ETRAFINA DEGİL.BEN KADINLAR GÖRDUM EVINDE EŞOFMANLA GEZER SAÇI BAŞI DAGINIK AMA DIŞARI ...

1. Alt 08-06-2009, 03:35 #11
    3rd eng Mesajlar: 675
    hani kadınlar artık oje felan kullanıyorya o bakımdan kınalı ellerde ojenın işi olmaz ,hem oje nedir yaaaaa,KADIN KOCASINA SUSLENMELI,ETRAFINA DEGİL.BEN KADINLAR GÖRDUM EVINDE EŞOFMANLA GEZER SAÇI BAŞI DAGINIK AMA DIŞARI ÇIKARKEN HERŞEYİ TASTAMAM,BEN ÖLE BİRİSİNİ İSTEMEM ASLA EVDE BAKIMLI OLUN,DIŞARIDA YURURKEN DIKKAT ÇEKMESIN.

KADINDA AR,EDEP,YUMRUK KADAR ELMASTAN DAHA IYI DURUR BENCE.

2. Alt 08-06-2009, 18:43 #12
    altun Mesajlar: 885
    3rd eng´isimli üyeden Alıntı
    hani kadınlar artık oje felan kullanıyorya o bakımdan kınalı ellerde ojenın işi olmaz ,hem oje nedir yaaaaa,KADIN KOCASINA SUSLENMELI,ETRAFINA DEGİL.BEN KADINLAR GÖRDUM EVINDE EŞOFMANLA GEZER SAÇI BAŞI DAGINIK AMA DIŞARI ÇIKARKEN HERŞEYİ TASTAMAM,BEN ÖLE BİRİSİNİ İSTEMEM ASLA EVDE BAKIMLI OLUN,DIŞARIDA YURURKEN DIKKAT ÇEKMESIN.

KADINDA AR,EDEP,YUMRUK KADAR ELMASTAN DAHA IYI DURUR BENCE.

merak ettim nerelisiniz

3rd eng bunu beğendi.
  3. Alt 08-06-2009, 19:29 #13
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    Unnecessary´isimli üyeden Alıntı
    Güzellik bakanın gözlerindedir, herkese göre değişebilir.
    (Kaynak: Op. Dr. Ahmet V. KÖREMEZLİ - Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı)

Güzellik Allah celleden lutfedilen bir hayranlık duygusudur.Her kes birilerine göre güzeldir.Bakın şöyle etrafınıza evlenen,çiftlere, sizin çirkin dediğinize kadın yada adam aşık, sizin güzel dediğinize kadın yada adam burun kıvırır.
    Hasılı bazen bakıyorumda birine aşık olmak için o nun güzel olması yetmiyor bunun tersini isbat edecek buyursun.
    Amam bazen bir bakışta birileri yüreklerimizi hareketlendirir vede çokta güzel değillerdir neden acaba...
    selam ile...

3rd eng bunu beğendi.
  4. Alt 08-06-2009, 19:32 #14
    altun´isimli üyeden Alıntı
    merak ettim nerelisiniz

SAMSUN

altun bunu beğendi.
  5. Alt 08-16-2009, 17:19 #15
    ..Sahra... Mesajlar: 147
    Bir gün güzellik ve çirkinlik bir deniz kıyısında karşılaştılar. Hadi, denize girelim dediler ve giysilerini çıkartıp sularda yüzdüler.

Bir süre sonra, çirkinlik kıyıya dönüp güzelliğin giysilerine büründü ve yoluna gitti. Güzellik de denizden çıktı; ama kendi giysilerini bulamadı.

Çıplak olmak utandırıyordu onu, çaresiz çirkinliğin giysilerine büründü ve yoluna devam etti... O gün bugündür erkekler ve kadınlar onları birbirine karıştırır.

Ancak içlerinden güzelliğin yüzünü önceden görmüş kimileri vardır ki, giysilerine bakmaksızın tanırlar onu.

Ve yine çirkinliği tanıyan bazıları vardır ki, güzelliğin elbisesi onu gözlerinden gizleyemez...

6. Alt 08-16-2009, 22:56 #16
    Unnecessary Mesajlar: 726
    ..Sahra...´isimli üyeden Alıntı
    Bir gün güzellik ve çirkinlik bir deniz kıyısında karşılaştılar. Hadi, denize girelim dediler ve giysilerini çıkartıp sularda yüzdüler.

Bir süre sonra, çirkinlik kıyıya dönüp güzelliğin giysilerine büründü ve yoluna gitti. Güzellik de denizden çıktı; ama kendi giysilerini bulamadı.

Çıplak olmak utandırıyordu onu, çaresiz çirkinliğin giysilerine büründü ve yoluna devam etti... O gün bugündür erkekler ve kadınlar onları birbirine karıştırır.

Ancak içlerinden güzelliğin yüzünü önceden görmüş kimileri vardır ki, giysilerine bakmaksızın tanırlar onu.

Ve yine çirkinliği tanıyan bazıları vardır ki, güzelliğin elbisesi onu gözlerinden gizleyemez...

Allah razı olsun

7. Alt 08-17-2009, 01:12 #17
    ..Sahra...´isimli üyeden Alıntı

süpperrrrrrrrr

8. Alt 08-17-2009, 01:44 #18
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Güzel hikayeymis. Kuscu miroglunada anlatiyor.

9. Alt 08-19-2009, 16:56 #19
    arowona Mesajlar: 14
    "Allah hiç bir mümini çirkin yaratmamıştır.."tüm güzel kardeşlerime buradan selam vermek ve merhaba dilemek istedim..selamualeyqum...

10. Alt 08-19-2009, 19:55 #20
    altun Mesajlar: 885
    arowona´isimli üyeden Alıntı
    "Allah hiç bir mümini çirkin yaratmamıştır.."tüm güzel kardeşlerime buradan selam vermek ve merhaba dilemek istedim..selamualeyqum...

aleykümselam hoşgeldiniz

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.