Meksikada dogan devasi bebek   Konuyu açan: yabanGülü   İlk Mesaj: 05-05-2008 (23:05)   Son Mesaj: 05-05-2008 (23:27)    Cevap: 1    Gösterim: 949  

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen serkaan001

05-05-2008

Meksikada dogan devasi bebek

Meksika'nın sayfiye kenti Cancun'da doğan 6,6 kilo ağırlığındaki erkek bebek, kent sakinleri arasında büyük heyecan yarattı.

Meksikada dogan devasi bebek

Kent halkı, pazartesi günü erken saatlerde doğan "Süper Tanio" lakaplı Antonio Vasconcelos'i pencereden görmek için Jesus Kumate Rodriguez hastanesine akın ediyor.

Hastane Müdürü Narciso Perez Bravo, sezaryenle doğan 55 santim uzunluğundaki Süper Tanio'nun "tamamen normal" olduğunu, "yüksek kan şekeri ve küçük bir kan enfeksiyonu izleri görüldüğünü, ama bunların kontrol altına alınabilir şeyler olduğunu, koca bebeğin birkaç gün içinde normal yaşamına devam edebilir hale geleceğini" belirtti.

Süper Tanio'nun annesi Teresa Alejandra Cruz (23) 7 yıl önce de 5,2 kilo ağırlığında bir kız çocuk dünyaya getirmiş. Baba Luis Vasconcelos (38) "Şimdi tamam oldu. Bir büyük bebek çiftimiz oldu" diye konuştu.

Brezilya'da Ocak 2005'te de 7,6 kilo ağırlığında bir bebek dünyaya gelmişti. Guinness Dünya Rekorları kitabına göre, Eylül 1955'de İtalya'nın Aversa kasabasında doğan 10,2 kilo ağırlığındaki erkek bebek, dünyada sağlıklı bir anneden doğan en ağır bebek unvanına sahip.

Meksikada dogan devasi bebek Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  05-05-2008, 23:27

Süper Tanio'nun annesi Teresa Alejandra Cruz 23 YAŞINDA. CRUZ BACIMIZ ALLAH UZUN ÖMÜR VERİRSE İLERLEYEN YILLARDA REKORU KIRACAK GİBİ GELİYOR BANA. 3. BEBEĞİ 10 KİLODAN AŞAĞI OLMAZ GİBİ GELİYOR BANA. İLERLEYEN YILLARDA GÖRECEĞİZ BAKALIM.
    HAYIRLISI ARTIK.
    yabanGülü bunu beğendi.
    serkaan001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) serkaan001