Emrah 97. evini Viyana’dan aldı   Konuyu açan: yabanGülü   İlk Mesaj: 01-31-2008 (19:49)   Son Mesaj: 01-31-2008 (20:36)    Cevap: 9    Gösterim: 2208  

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen safinaz

01-31-2008

Emrah 97. evini Viyana’dan aldı

O’da gurbetçi oluyormuş!

Müzikten kazandığı parayı gayrimenkule yatıran Emrah, şimdi de Avusturya’nın başkenti Viyana’da bahçeli, iki katlı bir villa aldı. Şehrin “2. Viyana” olarak adlandırılan bölgesindeki villa için 1 milyon YTL ödeyen şarkıcı, evin iç dekorasyonunu da yeniden yaptırıyor.

Artık Türkiye’de sokağa çıkmakta bile zorlandığını söyleyen Emrah “Bu evi rahat edebilmek için aldım. Çocukluğumdan bu yana şöhretle yaşamak beni yordu” dedi..

Şarkıcı, yeni albümünün çalışmalarını da Viyana’da sürdürme kararı aldı. Geçen yıl bir ‘Best of’ albümü çıkardığını ve rol aldığı dizi projeleri nedeniyle müziğe yeterince vakit ayıramadığını söyleyen Emrah, “İspanyol müzisyenlerle çıkaracağım etnik ağırlıklı son albümümün çalışmalarını da yeni evimde sürdüreceğim” diye konuştu.

TÜRKİYE’Yİ TERK EDİYOR

Emrah, yeni albümünden sonra Viyana’ya yerleşeceğini de söyledi. Etnik albümünün çalışmaları tamamlandıktan sonra yeni villasında yaşama kararı alan şarkıcının yakın çevresine, “Artık kendi hayatımı yaşamak istiyorum. Viyana’ya yerleşip uzun süre Türkiye’ye gelmeyeceğim. Kendimi orada özgür hissediyorum” dediği öğrenildi.

Emrah 97. evini Viyana’dan aldı Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  01-31-2008, 19:50

alptraum sana meshur ünlü bir komsu geldi hadi gözün aydin.

artik e gidersin
    yabanGülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) yabanGülü

Permalink - Mesaj no 2  01-31-2008, 19:52

Türkiyeyi mi terkedicekmiş? Yalan
    kutupyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) kutupyıldızı

Permalink - Mesaj no 3  01-31-2008, 20:01

de bana geldide sana gelmedimi seninde burnunun dibinde o adam lüks yasiyor bak viyananin göbegine villasina geliyor benimkisi 20 villa felan gördügüm yok
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 4  01-31-2008, 20:03

alptraum´isimli üyeden Alıntı
    de bana geldide sana gelmedimi seninde burnunun dibinde o adam lüks yasiyor bak viyananin göbegine villasina geliyor benimkisi 20 villa felan gördügüm yok

yok bana gelmedi alptraum sen daha yakinsin, birgün pasta börek yapayimda gidelim olmazmi, yazik yabancilik cekmesin

Permalink - Mesaj no 5  01-31-2008, 20:16

Meaaşallah meaşallah,gözümüz Allah artırsın.
    yabanGülü bunu beğendi.
    safinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safinaz

Permalink - Mesaj no 6  01-31-2008, 20:23

yabanGülü´isimli üyeden Alıntı
    yok bana gelmedi alptraum sen daha yakinsin, birgün pasta börek yapayimda gidelim olmazmi, yazik yabancilik cekmesin

Yav elin tanimadigin kücük emrahina pasta börek yapiyonda ben viyanaya geldigimden beri bir kere olsun bana yaptinmi benim neyim eksik

Permalink - Mesaj no 7  01-31-2008, 20:25

Yav elin tanimadigin kücük emrahina pasta börek yapiyonda ben viyanaya geldigimden beri bir kere olsun bana yaptinmi benim neyim eksik

97 tane eviniz eksik ve acılarınız
    safinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safinaz

Permalink - Mesaj no 8  01-31-2008, 20:29

Zaten bir ben birde yalnizligim var
    (acili olmadimi)

Permalink - Mesaj no 9  01-31-2008, 20:36

aa ayip ettin sanda yaprim, ama hatirlarsan yaparim demistim. tabiki önce sana sonra o kücük emraha.

bak yapayim sen yersin kalanlari götürürüz olmazmi