Her Çığlık Bir Suskunluk...Her Suskunluk Bir Çığlık Oldu Dudaklarımda...Yüreğimin En Derin Yerlerini Dolaşıyor Durmaksızın…

Hüzün Boynu Bükük Bir Tablodur Artık Karanlık Odamda...Paramparça Bir Yürektir Hüzün Yüzümün Haritasında...

Solmuş Güllerle Dolu Issız Bir Adada Unutulmuş Bir Anıyım Ey Hayat…Öyle Yalnızım ki Benden Başka Kimse Yok Yanımda…

Tükendim Sesime Ses Veren Yok...Umudum....Gözbebeğim...Canım Dediğim Yok Artık...Geceler Boyu Uyuyamayıp Baktığım Yıldızlar da Yok...Islanmış Yüreğimin Narin Çiçekleri...

Günler Sükût…Kelimeler Yitik...Ne Yazıp Ne de Çizdiğim Var...Acılara Saplanmış Sesim...Dudağımda ve Kalemimde Sızılar Sızıyor Yalnız...

Yaslanacak Dağını Yitirdi Yüreğim…Katar Katar Turnalar Geçip Gidiyor Üzerimden…

Döndürünce Yüreğimi Gözlerime Dağılıp Gidiyor Uzak İklimlere Sevgi Kuşlarım …

Gündüzler Yaşımıyor Artık Hayallerimi...Geceler Karanlık…Hüznümü Sakladığım Yerler Eskidi....

Ağlamasın Diye Uzakta Kalmış Anılar.…

Bak Vakit Seher Vakti yine…Toplayıp Tası Tarağı Gitme Vaktidir Ey Yüreğim …

Uzaklarda Karanlığın İçinde Özlemler Hayalinle Birleştiğinde...Gecenin Soğuk Kollarına Hüznün Karasını Sarıp...Hasret Düğümlendiğinde Boğazına Düş Yollara...Bırak Kederin Uyusun Yüreğinde Bir Zaman...

Hayat ki Dalında Sonsuz Bir Acı ve Kıvrım Kıvrım Uzanan Bir Yol Yüreğin Gurbetinde Ey Ömrüm...Son Trende Kalktı Bak İçimdeki Sevinçleri Kayıp...Hayat Küs...Yıllar Yorgun...Kalbim Ezik....

Canımın Canı Oğul... Hasretin Tren Raylarında İnliyor Şimdi Her Gece...

Ruhum Yaralı...Karanlıktayım Ey Hayat...Hiç Bir Işık Yetmiyor Ruhumu Aydınlatmaya…. Acım Dinmiyor...Yüreğim Soğumuyor...Gelip Oturmuş Yüreğimin Sofrasına Kovsam Gitmiyor...Gücüm Yetmiyor ...

Sevinç Dediğin Gençlik Gibi...Yağmur Gibi Yağar ve Geçer...Oysa Şimdi Ömrümün Biktirdiği Hüzün Sonsuz Bir Acıdır Bana Ey Hayat.

Kirpiklerim Gözlerimi Saklıyor...Dudaklarım Sesimi…Susuyorum Yüreğim...

Anladımki Bu Kalabalık Şehirde Yalnızım Ben...Dilsizim...Kimsesizim...Aynalarda Suretim...Duvarlarda Sesim Var Sadece Sessiz Çığlıklarla Örülü Bir Tablo Gibi...