Ayna(n)da ki ben miyim esasen..

[SES]http://dl2.musicwebtown.com/bihemta/playlists/274451/2701779.mp3[/SES]...

1. Alt 09-02-2009, 10:57 #1
    {{şura}} Mesajlar: 697
    [SES]http://dl2.musicwebtown.com/bihemta/playlists/274451/2701779.mp3[/SES]
    Ayna(n)da ki ben miyim esasen..

Yaban ellere gitmek isterdim an geçmeden bu an?ın üzerine, nereye gittiğimi kimselere söylemeden kaybolmayı seçmek belki de.
    - Sevdiğim olmadığı halde bu kadar kırılmak neye , neden ?

Şaşırıyorum bazen kendime
    ? isteklerime yanışlarımda ki koca düşüşlere, içimde saklı olan düşlere evet o beyaz gömlekli eli sürekli sol cebinde olan düş içinin siyah olabildiğini kim düşleyebilirdi ki ?

Korkuyorum akan göz yaşlarım yaralarıma tuz olarak basılır diye..
    Toprağa düşen yağmur damlaları adına y-andım (adını). . .
    Aklımın zerresi dahi çöküşte ve yok oluşta , gitmek istiyorum şuan bu şehirden yada bir bıçağın altına yatırın beni ve alın şu düşünceleri beynimin ücra köşelerinden . . .

Sarsılsa da bedenim neden sarmalıyorum kollarıma o bedeni bilmiyorum, ayak izlerim kalmıyor artık bastığım adımların ardında kaldırımlar da küstü benimle birlikte ..
    Ruhuma tekrar el-fatiha demek istemiyorum adıma bitişen harflerini al ve git biran önce özleyişinden bana ne ?

Aynı isim neden defalarca çıkıyor karşıma // boğuluyorum o ismi kulağım işittikçe ve sağır olmayı dilemekten başka çare(m ) yok anlasana!
    Hep aynı hikaye ezik bir tebessüme bürünen suret benimkisi,yarım kalan sürekli ama belli etmeyen gamzelerini öne süren sen ya köşede ki hatuna ne demeli ?

Acımı çekiyor, kahkahamı atıyor çözemedim besbelli ?

Dünümde sesini duyduğum için şükreden ben , şimdi arasan yüzüne kapatırdım belki de acı çektirmek kendime bile bile niye ?

Sonbaharı çok sevsem bile canıma kastı olan turuncu yaprakların toprağa bir bir düşüşlerini izlemekten yorulan gözlerimin hatırına DİRİ bir bahar gelmesini diliyorum gökyüzüne açılan ellerimin buruşukluğunu fark eden gönlüme rahmet yağsa fena olmazdı diye güneşle birlikte olsun ama ..

Nereye sürünüyoruz şimdi seninle ?
    Fiyakalı bir gülüşün bileti kesilmedi daha ellerlin ile ellerime . . .
    Lakin gözlerin hala kirpiklerim de sakın sevinme peçelerim gözlerime , gözlerim yüreğime hükmetmekte (!)

Esma Mina SARAÇ

Konu {{şura}} tarafından (09-02-2009 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.