H i ç . . . .

Sizlere bir sunum hazırladım.... Dualarınız için......

Ağaç Şeklinde Aç7Beğeni
  • 5 gönderen Henna
  • 1 gönderen kipchak
  • 1 gönderen özlem_34

1. Alt 01-29-2009, 00:34 #1
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    Sizlere bir sunum hazırladım....
    Dualarınız için...

H i ç . . . .

\"Kelimelerimi senden ödünç alıyorum. Alıyorum, onlarla seni anlatacağım. Seni anlatırken sözcüklerin yanan, dokununca yakan bir yanı var. Uzağın yakınlığını anlatacağım. Sen aynasın. İşte yakın bir sözcük. Aynadasın. Ayna benim belki de. Benim aynamda kendini seyrediyorsun. Ben uzağım. Uzaklığın aynası. Aynada uzakla yakın bilinebilir diye söylüyorum. Yoksa ne ayna var ne yakın ne uzak. Sen varsın seninle birlikte hiçbir şey yok. Kelimelerimi yapmak üzere harfler topluyorum. Arı gibiyim bu halimle. Yalın halim bu. Yalnız halim. Yalnızlık boş bir sözcük olarak gözlerime konuyor. Alıp onunla bir arı yapıyorum.\"
    Sadık Yalsızuçan\'dan, dokunan, dağılan, toplanan, vuran, soran, acıtan, acıyan, ışıtan, su gibi akan, kor gibi yakan, burkan, kunt, tok, ağır, taş, acı anlatılar toplamı: Hiç.

Sadık Yalsızuçanlar / Hiç

[flash]http://ekitap.zarifce.com/kitaplar/hic.swf[/flash]

Konu Henna tarafından (06-07-2009 Saat 13:52 ) değiştirilmiştir.
    alptraum, gizemli, özlem_34 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 01-29-2009, 11:50 #2
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    52. sayfadaki hat sanatı gerçekten harika...

Henna bunu beğendi.
  3. Alt 01-30-2009, 13:56 #3
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    ben liseden buyana hat ile uğraşıyorum..... en yüksek notu almama kendime güvenim olmadı H İ Ç....
    birgün sizlerede kendi çalışmalarımı sunarım inşallah...

4. Alt 01-30-2009, 21:56 #4
    özlem_34 Mesajlar: 568
    çok keyifliydi teşekkürler paylaşım için.

Henna bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.