Hangi süper güce sahip olmak isterdiniz?

Hangi süper güce sahip olmak isterdiniz? 1Görünmez olmak 2Zaman içinde yolculuk etmek 3İnsanların aklını okumak 4Geleceği görmek 5Ölümsüz olmak 6İnsanları iyileştirmek 7Zamanı durdurmak 8Uçmak 9Bana lazım değil süper güç filan ...

?

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 07-01-2009, 10:15 #1
    Ziyaretci
    abı-hayat Mesajlar: n/a

1Görünmez olmak
    2Zaman içinde yolculuk etmek
    3İnsanların aklını okumak
    4Geleceği görmek
    5Ölümsüz olmak
    6İnsanları iyileştirmek
    7Zamanı durdurmak
    8Uçmak
    9Bana lazım değil süper güç filan
    10Diğer

2. Alt 07-01-2009, 14:11 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Kötüye kullanabilirdim ben süper gücü Yani adaleti benim bildigim sekilde uygulamaya calisirdimki isin icinde vicdan felan olunca adaletsizlik olmasi ihtimali cok yüksek. Süper güce sahip olacak bir yapiya sahip olmasamda bazen zamani durdurabilsem diyorum. Sanirim o olurdu

sevilay sevil bunu beğendi.
  3. Alt 07-01-2009, 14:23 #3
    Unnecessary Mesajlar: 726
    **nisa**´isimli üyeden Alıntı

1Görünmez olmak
    2Zaman içinde yolculuk etmek
    3İnsanların aklını okumak
    4Geleceği görmek
    5Ölümsüz olmak
    6İnsanları iyileştirmek
    7Zamanı durdurmak
    8Uçmak
    9Bana lazım değil süper güç filan
    10Diğer

ablacım sanırım ben diğer seçeneği seçerdim Efendimizin zevcesi olmak bu güçlerin hepsinden daha olağan dışı birşey olmalı dye düşünüyorum

4. Alt 07-01-2009, 15:20 #4
    3rd eng Mesajlar: 675
    Ben şahsen diger seçenek olsa tabiki efendimizin hizmetinde olmak isterdim.

Yada insanlarin aklini okumak.

5. Alt 06-30-2011, 21:16 #5
    pınaran Mesajlar: 314
    görünmez olmak ve zamanı durdurmak kulağa hoş geliyor

6. Alt 06-30-2011, 21:58 #6
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Ölümsüz olmayı ve geleceği okumayı kesinlikle istemem.Güçten çok acı verir.
    Fakat diğerleri çok iyiymiş.Mesela insanların aklını okumak aslında bazen olabiliyor.Görünmez olmak ve uçmak çok harika olurdu.

7. Alt 06-30-2011, 22:27 #7
    pınaran Mesajlar: 314
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Ölümsüz olmayı ve geleceği okumayı kesinlikle istemem.Güçten çok acı verir.
    Fakat diğerleri çok iyiymiş.Mesela insanların aklını okumak aslında bazen olabiliyor.Görünmez olmak ve uçmak çok harika olurdu.

akıl okumak ister miydin gerçekten? ne bileyim, en yakınının bile bazen ne düşündüğünü öğrenince zararlı çıkmak var sonunda, ilişkiler zedelenebilir, gıcık olmaya başlayabilirsin, bazen tatlı maskeler gerekli gibi..

8. Alt 06-30-2011, 22:38 #8
    safinaz Mesajlar: 3.348
    pınaran´isimli üyeden Alıntı
    akıl okumak ister miydin gerçekten? ne bileyim, en yakınının bile bazen ne düşündüğünü öğrenince zararlı çıkmak var sonunda, ilişkiler zedelenebilir, gıcık olmaya başlayabilirsin, bazen tatlı maskelerin gerekli gibi..

Kişilik meselesi belki de.Ama ben çok merak ederim.En kötü halin bile gerçek olmayan bir durumdan daha iyi olduğunu düşünüyorum.Belki de bu akıl okuma işini hayatımda çok farklı şekillerde kullanabilirim.

9. Alt 08-16-2012, 14:08 #9
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    aklını okumayı istemem cok üzülecegim bise olabilir bi umutla aklını okursun ama o umut umutsuzluga dönüşebilir.Hemen hemen hergün zamanı durdurmayı isterdim yani kötü bise oldugunda falan ölümsüzlük istemezdim cünki suan ölecegmzi bildiğimz için kötülük yapmıyırz yani bi çogumuz ölmeyecegimizi bilseydik herhalde herseyi korkmadan yapardık.görünmezlik te bazen basa bela acabilir .

10. Alt 01-25-2023, 12:07 #10
    Mirro Mesajlar: 2
    beynimin %100 ünü kullanabilme (normal bir insan %15 civarı kullanır.) lucy diye bi film vardı kadın filmin sonunda beyninin %100 üne ulaşıyordu izlemenizi tavsiye ederim morgan freeman falan oynuyo kaliteli bi film.