Sitemiz adina t-shirt BASKISI

Kayseri İlinden ve Ülkemizin Büyük İş Adamlarından İstikbal grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak 2002 krizinden kurtuluşunu Bankadakalan Büyük bir Miktar Parasını Reklama Yatırarak Krizi atlatabildiğini açıklamış İdi Eeee tabiki ...

?

Anketimiz Sitemiz adina olacak t-shirt hakkindaki görüsleriniz

• Güzel bir aktivite ve bende isterim 169 89.89%
    Güzel bir aktivite ama sadece seyirci olmayi tercih ederim 16 8.51%
    Gereksiz bir aktivite, katilmam. 1 0.53%
    Diger bir secenek..... 2 1.06%

1. Alt 04-28-2009, 09:41 #41
      Robot Mesajlar: 1
      Kayseri İlinden ve Ülkemizin Büyük İş Adamlarından İstikbal grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak 2002 krizinden kurtuluşunu Bankadakalan Büyük bir Miktar Parasını Reklama Yatırarak Krizi atlatabildiğini açıklamış İdi Eeee tabiki İnsan Reklamın En güzelidir. T-shirt baskıları yapılabilir ancak En güzel yerinede TÜRK BAYRAĞI ve Ülkemizin Hatitası Şeklinde bir amblemde Üzerine Çok Güzel Oturur ve İnsanlar yani reklam Araçları (Kusura Bakmayın Reklam Araçları Diyiyorum Çünkü Olaya Gerçek Boyuttan Bakıyorum) bu baskıları seve seve giyer ve görenlerin aaa buda güzel değişik bir tarz bakalım şu siteye aksam demelerine neden olur.

2. Alt 04-28-2009, 09:46 #42
      alptraum Mesajlar: 38.107
      Blog Başlıkları: 28
      Biz bu tshirtten 1000 tane yada 10000 tane bastirmayacagiz. Az sayida bastiracagimizdan ben hatira kalir diye düsünmüstüm. Bu sekilde bir reklam hem tuzlu oluyor eger reklamsa hem de manasiz olur. Internet alaninda ben 100 kisilik tshirt yerine on bin kisilik reklam verebilirdim ve belkide daha az paraya Umarim niyetlerimiz anlasilabilmistir.

husiyin bunu beğendi.
    3. Alt 04-28-2009, 13:24 #43
      umutugce Mesajlar: 1
      walla güzel olur gezeriz hemde reklamımızı yapmış oluruz

4. Alt 04-28-2009, 14:02 #44
      ViSAL Mesajlar: 95
      Yahu maşAllah....maşAllah.. bu ne aktiftliktir SübhanAllah isteyen bayan arkadaşlara da tişört gönderin evin içinde giyerler ve konu komşuya sitenin reklamın yapmış olurlar.. heralde şimdilik anket muhabbeti dönüyor..ebat-telep için de ayrı bir platform oluşturulur diye düşünüyorum acizane bir de kargo ücretini iliştirirseniz sevinirz inşAllah...

Konu ViSAL tarafından (04-28-2009 Saat 14:46 ) değiştirilmiştir.
    5. Alt 04-28-2009, 15:16 #45
      alptraum Mesajlar: 38.107
      Blog Başlıkları: 28
      Alıntı:
      bir de kargo ücretini iliştirirseniz sevinirz inşAllah

Kargo ücretini ilistirmek ne demek?

Bununla ilgili aciklamayi yazdim. 4 - 7 tl arasi tutar ve kargo ücreti sizlere ait

6. Alt 04-28-2009, 16:34 #46
      lonellyman Mesajlar: 2
      bende isterimmm ....

7. Alt 04-28-2009, 16:48 #47
      mina Mesajlar: 162
      güzell fikirr )

8. Alt 04-29-2009, 09:29 #48
      altun Mesajlar: 885
      iyi olur ama burda işe yarayacağını sanmıyorum altına bide sohpet panelli site diye yazarsanız siteye katılım olacağından eminim

9. Alt 04-29-2009, 10:47 #49
      mustakar0145 Mesajlar: 1
      Selamlar ve muhabbetlerle... Herkese belirttikleri fikirleri için öncelikle çook teşekkür ederim. Bu tişört işi gerçekten de iyi olabilir İnş. Malum her zamanın kendine mahsus ilcaatları var, bu zamanda da gençler özellikle tişört giymek istiyorlar... Benim her üç oğlum da giyecekleri tişörtleri genelde kendileri tasarlayıp giyiyorlar. Ve bu iş benim de çok hoşuma gidiyor doğrusu. Abuk subuk şeyler yazılı ne basanın ne de giyenin anlamadığı ibarelerle dolu alelade tişörtler yerine daha manidar ve güzel ifadelerin olduğu tişörtler olursa neden giyilmesin ki? Bu çorbada tuzu olanları kutluyorum, emeği geçenlere çoook teşekkürler...

10. Alt 04-29-2009, 12:37 #50
      ViSAL Mesajlar: 95
      alptraum´isimli üyeden Alıntı
      Kargo ücretini ilistirmek ne demek?

Bununla ilgili aciklamayi yazdim. 4 - 7 tl arasi tutar ve kargo ücreti sizlere ait

Alptraum..iliştirmek yani yazının bir kenarına onu da yaz demek istedim zaten yazmışsın..benim gözümden kaçmış...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.