HEPAR ilçe başkanının feci ölümü   Konuyu açan: Saatci   İlk Mesaj: 09-30-2013 (10:14)   Son Mesaj: 09-30-2013 (10:14)    Cevap: 0    Gösterim: 7646  

  09-30-2013

  HEPAR ilçe başkanının feci ölümü

  HEPAR ilçe başkanının feci ölümü
  HEPAR ilçe başkanının feci ölümü

  HAK ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Isparta Merkez İlçe Başkanı 53 yaşındaki Coşkun Çerçi, Gönen İlçesi'nde kestiği ağacın altında kalarak yaşamını yitirdi.

  HAK ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Isparta Merkez İlçe Başkanı 53 yaşındaki Coşkun Çerçi, Gönen İlçesi'nde kestiği ağacın altında kalarak yaşamını yitirdi. HEPAR İlçe Başkanı Coşkun Çerçi, dün Gönen İlçesi Senirce Köyü'ne, bahçesindeki kuru ağaçları kesmek için gitti. Beraberindekilerle saat 16.00 sıralarında bir ağacı kestikten sonra uzaklaşmaya çalışan Çerçi, ayağı takılarak düştü. Kestiği ağaç üzerine devrilen ve ağır yaralanan Çerçi'ye olay yerine gelen sağlık görevlileri müdahale etti. Çerçi, ambulansla hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirdi.

  Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna gönderilen Çerçi'nin cenazesi, bugün işlemlerin ardından Senirkent İlçesi'nde toprağa verildi.

  DHA

  HEPAR ilçe başkanının feci ölümü Yorumları