Levent Kırca'dan ayaklanma çaÄŸrısı   Konuyu açan: Günceleditör   Ä°lk Mesaj: 08-06-2013 (09:27)   Son Mesaj: 08-06-2013 (09:27)    Cevap: 0    Gösterim: 321  

08-06-2013

Levent Kırca'dan ayaklanma çağrısı

Ulusal Kanal canlı yayınına katılan Levent Kırca, Ergenekon davası kararları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Ulusal Kanal canlı yayınına katılan Levent Kırca, Ergenekon davası kararları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Ulusal Kanal Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kırca, "Değerli dostlarımıza, yurtseverlere verilen bu cezalar gerçekten çok yüreğimi yaktı. Cezaları bekliyorduk çünkü bu bir oyundu. Bu oyunun başı sonu dizayn edilmişti. Bugünkü verilen kararlarda da insanları oraya sokmayarak, yakınlarını dahi mahkemeye sokmayarak bizi endişelendirdiler. Sonucun kötü olacağını hissettirdiler. Bundan sonra demokratik yollardan konu bizlere, demokratlara düşüyor " dedi.
    Â*
    Kırca, sözlerine şu şekilde son verdi: "Ayaklanacağız, demokratik yollardan haklarımızı arayacağız. İçerdeki dostları yalnız bırakmayacağız. Bir sanatçı olarak benim boynum kıldan ince, sonuna kadar bu yoldan yürüyeceğim. Bu konuda and içiyorum"

Levent Kırca'dan ayaklanma çağrısı Yorumları