Esed'in keskin nişancıları çocukları vuruyor   Konuyu açan: Saatte1   İlk Mesaj: 12-14-2012 (09:12)   Son Mesaj: 12-14-2012 (09:12)    Cevap: 0    Gösterim: 345  

12-14-2012

Esed'in keskin nişancıları çocukları vuruyor

Suriye'de Esed'a bağlı savaş uçaklarının bombardımanının yanı sıra keskin nişancıların sivil halka yönelik saldırıları da devam ediyor. İşte bir anne çocuğunun cansız bedenini görünce sinir krizleri geçirdi...

Suriye'de Esed'a bağlı savaş uçaklarının bombardımanının yanı sıra keskin nişancıların sivil halka yönelik saldırıları da devam ediyor. İşte bir anne çocuğunun cansız bedenini görünce sinir krizleri geçirdi... Keskin nişancılar, başkent Şam'ın banliyölerinden Muaddamiye'de 10 yaşındaki bir çocuğu vurarak öldürdü. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan çocuğun annesi, sinir krizleri geçirdi.

Çocuğunun cansız bedenine sarılan anne "Mehmet, Mehmet, oğlum ne olursun kalk. Seni gözümün önünden ayırmayacağım. Mehmedim, beni bırakma" diyerek gözyaşı döktü.

Feryat eden anneyi daha sonra çevredekiler cenazenin başından zorla uzaklaştırdı. "Bu benim tek oğlumdu. Ondan başka çocuğum yok" diyen kadın sinir krizleri geçirdi.

Görüntülerde annenin ardından çocuğun babası da oğlunun cesedine sarılarak uzun süre ağlıyor. Oğluna sarılarak öpen baba,"Sana nasıl kıydılar" diyerek tepki gösterdi

Kaynak: CİHAN

Esed'in keskin nişancıları çocukları vuruyor Yorumları