Abdurrahim Tuncak, Atatürk'ün oğlu mu kardeşi mi?   Konuyu açan: Saatte1   İlk Mesaj: 12-02-2012 (09:11)   Son Mesaj: 12-02-2012 (09:11)    Cevap: 0    Gösterim: 402  

12-02-2012

Abdurrahim Tuncak, Atatürk'ün oğlu mu kardeşi mi?

İşadamı Nihat Sekman'ın Beyaz TV ekranlarındaki Atatürk hakkındaki sözleri, eski bir iddiayı tekrar gündeme getirdi.

İşadamı Nihat Sekman'ın Beyaz TV ekranlarındaki Atatürk hakkındaki sözleri, eski bir iddiayı tekrar gündeme getirdi. Atatürk 'le ilgili bilinmeyen şecere ilk kez yayınlanırken, tarihi konulara meraklı işadamı Nihat Sekman'ın iddiası ise tartışmalara neden oldu.

ATATÜRK'ÜN KARDEŞİ Mİ?

Kazım Karabekir Paşa'nın damadı Prof. Dr.Faruk Özerengin'den aldığı bir bilgiyi canlı yayında paylaşan Sekman ?Kazım Karabekir'in İstiklal Savaşı'nı anlatan el yazmaları Faruk beydeydi. Onların fotokopisini almak için rica etmişti. Onların fotokopisini almak için Erol Şadi beyle gelirdi. Orada sık sık sohbet ederdik. Ben bir röportajı okudum ve ?Abdurrahim Tuncak Atatürk'ün oğlu olduğuna kanaat getirdim? dedim. O tereddütsüz Abdurrahim Tuncak için ?Hayır o Atatürk 'ün kardeşi. Anneleri bir, babaları ayrı olmak üzere kardeşlerdir.? dedi.

Abdurrahim Tuncak, Atatürk'ün oğlu mu kardeşi mi? Yorumları