Balkondan düşen yaşlı adam öldü   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 03-25-2011 (20:07)   Son Mesaj: 03-25-2011 (20:07)    Cevap: 0    Gösterim: 622  

03-25-2011

Balkondan düşen yaşlı adam öldü

Balkondan düşen yaşlı adam öldü

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde evinin balkonundan düşen 86 yaşındaki kişi hayatını kaybetti.

Topağaç Köyü Mimar Sinan Mahallesi'ndeki tek katlı evde oğluyla kalan 7 çocuk babası Necip Albayrak, balkondan toprak zemine düştü. Olay sırasında evde yalnız olduğu öğrenilen Albayrak'ın düştüğünü gören komşuları, 112 Acil'den yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekibi, yaptığı kontrolde yaşlı adamın öldüğünü belirledi.
    Albayrak'ın komşusu Ali Faik Başer, yaşlı adamı düşerken gördüğünü belirterek, "Düştüğü esnada ben ona doğru bakıyordum. Balkonda yalnızdı zaten. Zannediyorum tansiyonu düşmüş olabilir. Bir anda balkondan sırtüstü yere düştü. Ambulans çağırdık. Ambulans gelene kadar 5 dakika falan yaşadı. Sağlık ekiplerinin yapabileceği bir şey kalmamıştı." dedi.

Jandarma ve Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından Albayrak'ın cesedi, Akyazı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Balkondan düşen yaşlı adam öldü Yorumları