Erdoğan: Tatlıses'in müracatını aldım   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 03-25-2011 (14:38)   Son Mesaj: 03-25-2011 (14:38)    Cevap: 0    Gösterim: 530  

03-25-2011

Erdoğan: Tatlıses'in müracatını aldım

Erdoğan: Tatlıses'in müracatını aldım

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Üsküdar'daki Marmara İlahiyat Vakfı Camisi'nde kıldıktan sonra hastanede yatan İbrahim Tatlıses'i ziyaret etti. Erdoğan, 'iyi gördüm' dediği Tatlıses müracatını aldığını açıkladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, uğradığı silahlı saldırıda yaralanan sanatçı İbrahim Tatlıses'i, tedavisinin sürdüğü hastanede ziyaret etti.
    Erdoğan, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanlığından çıktıktan sonra, Tatlıses'in tedavi gördüğü Acıbadem Maslak Hastanesine geldi. Başbakan Erdoğan'ı, hastaneye gelişinde başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu ile beyin ve sinir cerrahı Prof. Dr. İlhan Elmacı karşıladı.

Başbakan Erdoğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da hastaneye geldi.

Başbakan Erdoğan ziyaretinden sonra yaptığı açıklamada İbrahim Tatlıses'in AK Parti'den Milletvekili aday adaylığı müracatını aldığını kaydetti.

Erdoğan şunları söyledi:

İbrahim Bey"i iyi gördüm. Durumunun iyiye gitmesi onun normal odaya çıkacağını da gösteriyor.
    Bugün yoğunSağ tarafında bir şey yok. Biraz solda var.

Konuşmasında falan sıkıntı yok. Hafızasını da gayet iyi gördüm.

Ben şimdi adaylık müracaatını aldım.

Erdoğan: Tatlıses'in müracatını aldım Yorumları