CHP'nin İstanbul il başkanı belli oldu   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 03-18-2011 (16:36)   Son Mesaj: 03-18-2011 (16:36)    Cevap: 0    Gösterim: 661  

03-18-2011

CHP'nin İstanbul il başkanı belli oldu

CHP'nin İstanbul il başkanı belli oldu

Nebil İlseven'den boşalan CHP İstanbul İl Başkanlığına atama yapıldı. İl Yönetimi'nin yeni kadrosu da belirlendi. İl Başkanlığı’na Bahri Şahin atandı. Bahri Şahin kimdir? CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeleri şöyle:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki Merkez Yönetim Kurulu toplantısı 6 saat sürdü.
    Toplantıda Nebil İlseven'in istifasıyla boşalan İl Başkanlığı"na atama yapıldı. Yrd. Doç. Dr. Bahri Şahin yeni İl Başkanı seçildi.

1998 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü"nden mezun olan Bahri Şahin, aynı üniversitede yüksek lisans yaptı.

"Yönetici koçluğu" yapan Şahin, CHP İstanbul İl yönetimine "Yönetim Danışmanlığı" konusunda yardımcı oldu.

Bahri Şahin, CHP"nin "Kılcal Damar Örgütlenme Modeli"ni oluşturan isim olarak biliniyor.

CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeleri şöyle oldu:

Cemil Ekşi

Barış Akyürek

İlay Aksoy

Süleyman Nadir Ataman

Merih Dilara Bayırlıoğlu

Margaret Dikme

Canan Döner

Ayşe Tansel Ülmezoğlu

Murat Kahriman

Metin Kaya

Oğuz Kaan Salıcı

Tuncer Tuna

Kemal Taştan

Zeynel Emre

Tayfun İşbilen

Gülsüm Akşiray

İrfan Karacan

Özgür Sarımsak

Nevzat Karataş

Kadri Sancaktar

CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) tarafından 10 Ocak"ta İstanbul İl Başkanlığı"na atanan Nebil İlseven 7 Mart'ta istifasını vermişti. İlseven toplam 53 gün görev yapmıştı.

CHP'nin İstanbul il başkanı belli oldu Yorumları