Eyüp'te PTT şubesi soyuldu   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 03-17-2011 (18:08)   Son Mesaj: 03-17-2011 (18:08)    Cevap: 0    Gösterim: 544  

03-17-2011

Eyüp'te PTT şubesi soyuldu

Eyüp'te PTT şubesi soyuldu

Eyüp'te bulunan bir PTT şubesi silahlı bir kişi tarafından soyuldu. Görevliyi silahla etkisiz hale getiren soyguncu, yaklaşık 3 bin lirayı alarak kaçtı.

Alınan bilgiye göre, Çırçır Mahallesi'nde bulunan PTT şubesine gelen bir kişi, görevliyi silahla etkisiz hale getirdi. Kasada bulunan paraları isteyen soyguncu, yaklaşık 3 bin lirayı alarak kaçtı.
    Büyük korku yaşayan PTT çalışanı, olayın ardından polisi arayarak durumu bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, inceleme PTT şubesinde inceleme yaptı. Soygun sırasında PTT şubesinin karşısındaki bankta oturan Sadık Okutan isimli bir vatandaş, olayın nasıl görmediğini belirterek, "Ben arkadaşımla sohbet ediyordum. Görevli gelip, 'buradan çıkan birini gördün mü diye sordu. Ben kimseyi görmedim" dedi. Kayıtları inceleyen polis, kaçan soyguncunun yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

Eyüp'te PTT şubesi soyuldu Yorumları