Mahmut Göksu '3. kez Meclis' dedi   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 03-10-2011 (14:34)   Son Mesaj: 03-10-2011 (14:34)    Cevap: 0    Gösterim: 608  

03-10-2011

Mahmut Göksu '3. kez Meclis' dedi

Mahmut Göksu '3. kez Meclis' dedi

Meclis'te 21 ve 22. dönem Adıyaman milletvekilliğini yapan AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Göksu 3. kez Meclis'e girmek için Adıyaman’dan AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını resmen açıkladı.

AK Parti"nin kurulmasıyla birlikte gerek milletvekilliği döneminde gerekse son dört yıldır parti teşkilatında birçok alanda kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan Mahmut Göksu, 12 Haziran Genel Seçimi"nde üçüncü kez Adıyaman"dan milletvekili olmak için AK Partiden aday adaylığını açıkladı.
    Göksu, 2007 Genel seçiminde Adıyaman"da Milletvekili sıralamasında listede yer almamıştı.

Göksu, "Siyasete girerken "Sadece Hizmet" diyerek yola çıkmıştım. 2 dönem partimizin tercihi ve vatandaşlarımızın teveccühü ile TBMM"de Adıyaman"ı temsil ettim. Son dönem AK Parti Genel Merkezi"nde Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak yine siyasetin merkezinde partimize ve ülkeme hizmet vermeye gayret ettim.

Yaptığım görüşmeler sonucunda 2011 Haziran Seçimleri"nde Adıyaman"a yeniden hizmete talip oldum.' dedi.

Mahmut Göksu '3. kez Meclis' dedi Yorumları