Pazarcı teyzenin Kılıçdaroğlu öfkesi!   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 03-05-2011 (07:36)   Son Mesaj: 03-05-2011 (07:36)    Cevap: 0    Gösterim: 795  

03-05-2011

Pazarcı teyzenin Kılıçdaroğlu öfkesi!

Pazarcı teyzenin Kılıçdaroğlu öfkesi!

Kırıkkale'de pazarcıları gezen CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in 'pazar öldü' dediği pazarcı teyze, bu çıkışa tepki gösterdikten sonra Kılıçdaroğlu'na laf saydı. Tekin tezgahtan boynu bükük ayrıldı...

Kırıkkale'de pazarcıları gezen CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, esnaftan umduğunu bulamadı. 'Pazar öldü' diyen Tekin'e, 'pazarımız iyi' diyen pazarcı kadın, elinin tersiyle "Kılıçdaroğlu ise hiç soru sormayın. Televizyonda bile görmek istemiyorum" diye tepki gösterdi.

Köseler Petrol'de karşılanan CHP Gnel Başkanı Yardımcısı Gürsel Tekin, buradan konvoy eşliğinde şehir merkezine hareket etti. Parti otobüsünden inen Tekin, beraberindeki partililer ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundu. Bir taksi durağına giren Tekin burada küçük bir çocuğu kuçağına alarak sevdi. Kalabalıktan korkan çocuk ağlamaya başlayınca hemen yanındaki yakını çocuğu alarak teselli etti. Tekin kapalı alan olmasına rağmen küçük çocuğun yanında sigara yakması dikkat çekti.
    PAZARCILAR TEPKİ GÖSTERDİ

Taksi durağından çıkan Tekin ve partililer buradan perşembe pazarına gelerek vatandaşların
    pazarcıların hatırını sordu. Gezi sırasında pazarcı bir kadın satıcısının yanına gelen Tekin, hatırını sormak istedi. pazarcı kadın gelenlerin CHP'li olduğunu öğrenince tepki konuşmak istemedi. 'Pazar öldü' diyen Tekin'e, 'pazarımız iyi' diyen pazarcı kadın, elinin tersiyle "Kılıçdaroğlu ise hiç soru sormayın. Televizyonda bile görmek istemiyorum" diye tepki gösterdi.

Bir başka pazarcı esnafı da, arz ve talep olayında taleplerin karşılandığını belirterek, "Ben şahsen memnunum." dedi.

Pazarın ardından il teşkilatına gelen Tekin, burada partililere bir konuşma yaptı.

Pazarcı teyzenin Kılıçdaroğlu öfkesi! Yorumları