Anavatan Partisi'ne icra şoku   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 03-01-2011 (19:34)   Son Mesaj: 03-01-2011 (19:34)    Cevap: 0    Gösterim: 515  

03-01-2011

Anavatan Partisi'ne icra şoku

Anavatan Partisi'ne icra şoku

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, 2008 yılından bu yana kapalı olan Anavatan Partisi İlçe Başkanlığı'na icra geldi.

Anatavan Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığı'na 2008 yılından bu güne kadar parti binasının kirasını vermediğinden dolayı icra geldi.
    İcra memurlarının gelmesiyle birlikte parti binasının kilitli kapısı çilingir yardımıyla açıldı. İçeride mal tespiti yapan icra ve polis memurlarının ardından olay yerine gelen dükkan sahibi 2008 yılından bu güne kadar kirasını alamadığını iddia etti.

İsmini açıklamak istemeyen ev sahibi, "2008 yılında gelip benden dükkanımı kiraladılar. Fakat o günden bu güne kadar bana herhangi bir kira ücreti vermediler. Ben de paramı alabilmek için yasal yollara başvurdum ve bugün icra memurlarıyla gelerek mal tespiti yaptık" dedi.

Haciz işlemlerinin yapıldığı sırada parti yetkililerinden hiç kimsenin olmaması dikkat çekti.

Anavatan Partisi'ne icra şoku Yorumları