Libya’da bulunan Rizeli işçiye ulaşılamıyor   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 03-01-2011 (17:56)   Son Mesaj: 03-01-2011 (17:56)    Cevap: 0    Gösterim: 498  

03-01-2011

Libya’da bulunan Rizeli işçiye ulaşılamıyor

Libya’da bulunan Rizeli işçiye ulaşılamıyor

Bir süre önce çalışmak için Libya’nın Trablus kentine giren Rize’nin İkizdere ilçesinden 28 yaşındaki Turan Köseoğlu’ndan üç gündür haber alınamıyor.

Libya"da bulunan Rizeli Turan Köseoğlu"ndan üç gündür haber alınamıyor.
    Köseoğlu"nun babası Mehmet Köseoğlu oğluyla telefonla iletişim kurduklarını ancak iki gündür telefonla da kendisine ulaşamadıklarını belirterek yardım istedi.

Baba Köseoğlu İkizdere Kaymakamlığı"na giderek yazılı dilekçe verip oğlunun bulunmasında kendisine yardımcı olunmasını istedi. Köseoğlu yaptığı açıklamada, "Libya"da bulunan oğlum ile son olarak 3 gün önce telefonla konuştum. Durumunun iyi olduğunu ve dönmeye çalıştığını söyledi. Ama ne zaman döneceği konusunda bilgisi olmadığını söyledi. O günden bu yana kendisine ulaşamıyorum. Hayatından endişe ediyoruz" dedi.

Üç gündür haber alınamayan genç son olarak ailesine cep telefonu ile çekilmiş fotoğraflarını göndermişti.

Libya’da bulunan Rizeli işçiye ulaşılamıyor Yorumları