Şırnak'ta facianın eşiğinde dönüldü   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 02-27-2011 (19:07)   Son Mesaj: 02-27-2011 (23:49)    Cevap: 1    Gösterim: 626  

02-27-2011

Şırnak'ta facianın eşiğinde dönüldü

Şırnak'ta facianın eşiğinde dönüldü

Şırnak'ın İdil ilçesinde dershane olan 5 katlı binanın zemin katına 5 kilo patlayıcı kullanılarak hazırlanan cep telefonu düzenekli bomba bırakıldı. Patlayıcı son anda fark edildi.

Şırnak'ın İdil ilçesi Hükümet Caddesi üzerinde bulunan ve içerisinde dershane olan 5 katlı binanın zemin katına 5 kilo patlayıcı kullanılarak hazırlanan cep telefonu düzenekli bomba bırakıldı.
    Cep telefonu düzeneğini fark eden vatandaşların polise haber vermesi üzerine bina tahliye edilirken; polis geniş güvenlik önlemleri aldı. Olay yerine gelen bomba imha uzmanı ekipleri patlayıcıyı robot yardımı ile kontrollü bir şekilde imha etti.

İdil'de korku ve paniğe yol açan olayla ilgili polis geniş çapta soruşturma başlattı.

HABERTÜRK

Şırnak'ta facianın eşiğinde dönüldü Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  02-27-2011, 23:49

--->: Şırnak'ta facianın eşiğinde dönüldü

benim abimde o dersanedeydi (ramazan ak) ve o dersanede ders anlatıyordu bu olayı kınıyorum
    bunların yaptıkları insanlığa sığmaz abim orda cocuklarına eğitim veriyor onların yaptıklarına bak
    ya o bomba patlasaydı ne olacaktı bunun hesabını kim verecekti kim soracak bunun hesabını artık yeter kan dökülmesin dursun bu kan dolu dünya yeter kan döküldüğü
    kenan ak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) kenan ak Ziyaretci