Topçu'dan Erbakan'a Fatiha okuma daveti   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 02-27-2011 (15:37)   Son Mesaj: 02-27-2011 (15:37)    Cevap: 0    Gösterim: 430  

02-27-2011

Topçu'dan Erbakan'a Fatiha okuma daveti

Topçu'dan Erbakan'a Fatiha okuma daveti

SP Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın vefatı dolayısıyla programını yarıda keserek Ankara'ya hareket eden BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, "Hepinizi aziz ruhu için Fatiha okumaya davet ediyorum." dedi.

Erbakan'ın vefatıyla Türk ve İslam dünyasının büyük kayıp verdiğini belirten Topçu, " Türk milletinin ve İslam dünyasının başı sağ olsun." dedi.

Kayseri'de partisinin düzenlediği toplantıya katılan Topçu, konuşmasının başında partilileri selamladıktan sonra, milletçe üzen acı haberi salona gelirken aldığını; Türk milleti ve İslam dünyasının büyük kayıp verdiğini kaydetti. Topçu, şunları söyledi:

"Milli Görüş geleneğinin lideri, Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı, siyasetimizin duayeni, İslam dünyasının önemli liderlerinden Prof. Dr. Necmettin Erbakan beyefendiyi rahmetle anıyor, sevenlerine büyük Türk milletine ve İslam dünyasına baş sağlığı diliyorum. Hepinizi aziz ruhu için Fatiha okumaya davet ediyorum."

Topçu, Kayseri il ve ilçe başkanları toplantısını iptal ederek Ankara'ya hareket etti.

Topçu'dan Erbakan'a Fatiha okuma daveti Yorumları