Lokantaya molotoflu saldırıda canını zor kurtardı   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 02-16-2011 (18:58)   Son Mesaj: 02-16-2011 (18:58)    Cevap: 0    Gösterim: 441  

02-16-2011

Lokantaya molotoflu saldırıda canını zor kurtardı

Lokantaya molotoflu saldırıda canını zor kurtardı

Mersin'de terör örgütü elebaşısı Abdullah Öcalan'ın yakalanışının 12. yıldönümünde esnafı kepenk kapatmaya zorlayan bölücü terör örgütü yandaşlarının bir lokantaya düzenlediği molotofkokteylli saldırıda 1 kişi yanarak yaralandı.

Abdullah Biçer'in haberi

Abdullah Öcalan'ın Kenya'da yakalanarak Türkiye'ye getirilişinin 12. yıldönümünde Mersin'de bazı mahallelerde esnafı kepenk kapatmaya zorlayan bölücü yandaşları, Şevket Sümer Mahallesi'nde 'Pazar Sokağı' olarak bilinen 156. Cadde üzerinde bir tantunici dükkanına molotofkokteylleri ile saldırdı. Atılan molotoflar nedeniyle iş yerinde yangın çıkarken, içeride bulunan Suphi Beylen (45) yanarak yaralandı. Yüzünde ve elinde yanıklar oluşan Beylen, iş yerinin sahibi olan kardeşleri tarafından Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
    Acil serviste ilk müdahalesi yapılan Beylen, Siverek'ten kardeşinin yanına misafirliğe geldiğini belirterek, "Tantunici dükkanında kardeşlerimle birlikte otururken bir anda ses duydum. İki adet molotof attılar. Cama doğru çıktım ama yanmaktan kurtulamadım" dedi.

Suphi Beylen acil servisteki ilk müdahalesinin ardından yanık ünitesinde tedavi altına alınırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

HABER 7

Lokantaya molotoflu saldırıda canını zor kurtardı Yorumları