Ostim'de hayatını kaybedenler defnedildi   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 02-09-2011 (15:06)   Son Mesaj: 02-09-2011 (15:06)    Cevap: 0    Gösterim: 464  

02-09-2011

Ostim'de hayatını kaybedenler defnedildi

Ostim'de hayatını kaybedenler defnedildi

İvedik Organize Sanayi Bölgesindeki bir işyerinde meydana gelen patlamada hayatını kaybedenler toprağa verildi.

Karşıyaka Ahmet Efendi Camii'nde öğle vakti kılınan cenaze namazına Çapraz kardeşler ile Akkaya'nın aileleri ve yakınları katıldı. Namazın ardından Çapraz kardeşler ve Akkaya'nın cenazeleri Karşıyaka Mezarlığı'na defnedildi.
    İKİNCİ PATLAMADA HAYATINI KAYBEDENLERDEN HÜSEYİN OKÇU'NUN CENAZESİ TOPRAĞA VERİLDİ

İvedik'te meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlerden Hüseyin Okçu'nun cenazesi Ankara'da toprağa verildi.

Adli Tıp Kurumunda kimliği belirlenen ve cenazesi yakınlarına teslim edilen Okçu için Ankara'nın Etimesgut ilçesi Piyade Mahallesi'ndeki Selimiye Cami'sinde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı.

Cenaze namazına Okçu'nun ailesi, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Namazın ardından son kez evine getirilen Okçu'nun cenazesi, Elvan Mahallesi'ndeki mezarlıkta toprağa verildi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Okçu'nun yeni ev aldığı ve konut kredisini ödemeye çalıştığı öğrenildi. Yakınları, Okçu'nun diyaliz hastası annesine ve üniversitede okuyan kardeşine de baktığını ifade etti.

Ostim'de hayatını kaybedenler defnedildi Yorumları