Takdir bilgeleri ile son yolculuğuna uğurlandı   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 01-27-2011 (15:04)   Son Mesaj: 01-27-2011 (15:04)    Cevap: 0    Gösterim: 590  

01-27-2011

Takdir bilgeleri ile son yolculuğuna uğurlandı

Takdir bilgeleri ile son yolculuğuna uğurlandı

Ordu’da şofben zehirlenmesi sonucu hayatını kaybeden ilköğretim öğrencisi Hazal Topçuoğlu, toprağa verildi.

Okul birincisi olan Toçuoğlu, karne almaya bir gün kala takdir bilgeleri ile son yolculuğuna uğurlandı.
    Ordu"da Hamdullah Suphi İlköğretim Okulu öğrencisi Hazal Topçuoğlu şofben zehirlenmesi sonucu hayatını kaybetti.

Şirinevler Mahallesi"nde evinden alınan başarılı öğrenci Ulubey ilçesi Fındıklı köyünde toprağa verilmek üzere köyüne götürüldü.

Hamdullah Suphi İlköğretim Okulu öğrencileri, Hazal Topçuoğlu"nun tamamı 5 olan karnesi ve takdir belgelerini getirdi.

Öğrenciler gözyaşlarına boğulurken aile de yakınları da fenalık geçirdi.

Fındık ticareti yapan Ferhat ve Tülay Topçuoğlu"nun diğeri erkek iki evladından biri olan Hazal Topçuoğlu, dualarla gözyaşları içinde Ulubey ilçesi Fındıklı köyünde toprağa verilmek üzere götürüldü.

Anne Tülay Topçuoğlu, kızının tabutunun ardından, 'hakkımı helal ediyorum' diyerek uğurladı.

Takdir bilgeleri ile son yolculuğuna uğurlandı Yorumları