Erdoğan'dan CHP'ye Hizbullah cevabı   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 01-23-2011 (16:38)   Son Mesaj: 01-23-2011 (16:38)    Cevap: 0    Gösterim: 466  

01-23-2011

Erdoğan'dan CHP'ye Hizbullah cevabı

Erdoğan'dan CHP'ye Hizbullah cevabı

Başbakan Erdoğan, gündemdeki konulara ilişkin gazetecilerin sorunlarını yanıtladı. CHP Genel Başakanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'AKP'nin Hizbullah'la ilişkisi var' iddialarına Başbakan Erdoğan'dan çok sert yanıt geldi.

Başbakan Erdoğan gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Başbakan Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''AK Parti'yi Hizbullah'la, herhangi bir terör örgütüyle ilişkilendirme gayreti içerisine girmek bir densizliktir, namertliktir. Benim partimi kimse bu tür örgütlerle ilişkilendiremez'' dedi.

İSRAİL'İN RAPORU

Ismarlama bir rapordan ne beklenebilir ki. BM'nin yakın takibi var. Benim nezdimde bu raporun geçerliliği yoktur. İçeriği önemlidir. Biz zarfla değil mazrufla uğraşıyoruz.

BALYOZ DARBE PLANI

Bu konuyla ilgili birşey söylemem mümkün değil. Yargı aşamasındadır. Bu tür konularda şeffaflık zşarttır.

LÜBNAN KRİZİ

Lübnan kendi içinde olayı çözme konumunda. Bir kesinti söz konusudur. Parlamento en hayırlı kararı verecektir.

AKTÜTÜN KARAKOLU'NDAKİ SİLAHLAR

Genelkurmaydan bilgi aldım, tamamen çevrede bulunmuş orda taşınma sırasında olduğu bunların envarterlerinde olmamasının nedeni budur.

PARTİYE KATILIMLAR

Mehmet Ağar, Ramiz Ongun'un partiye katılımları konusu henüz yok. Bu katılımlar olursa bunu gizli yapacak halimiz yok

Erdoğan'dan CHP'ye Hizbullah cevabı Yorumları