38 Yıllık hasreti Haber 7 sonlandırdı   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 01-19-2011 (09:18)   Son Mesaj: 01-19-2011 (09:18)    Cevap: 0    Gösterim: 579  

01-19-2011

38 Yıllık hasreti Haber 7 sonlandırdı

38 Yıllık hasreti Haber 7 sonlandırdı

1973 yılında ortaokulu bitmesi ile yolları ayrılan üç arkadaş aradan geçen bunca zamana rağmen hiç yolları keşimyenen üç kafadarım yolu Haber7 sayesinde birleşti…

Pendik Lisesi Ortaokul sıralarında başlayan arkadaşlık aradan geçen bunca zamana rağmen unutulmadı...

1973 yılında ortaokulu bitmesi ile yolları ayrılan üç arkadaş aradan geçen bunca zamana rağmen hiç yolları keşimyenen üç kafadarım yolu Haber7 sayesinde birleşti...

38 yıl sonra gerçekleşen buluşmanının mimarı Engin Kuyucu, " Haber 7 yi okuyordum... Birden Yavuz Nufel adına rastlayınca sanki zaman tünelinde yıllar öncesine döndüm... Hemen kendisine yazdım... Ortaokulda 3 yıl yan yana oturduğumuz Yavuz Nufel mi, yoksa isim benzerliği miydi emin olmak istiyordum... Yıllar her şeyi olduğu gibi beni de Yavuz"u da çok değiştirmişti... Görünüm olarak değişmeyen tek şeyi vardı Yavuz"un o da Cezayir Menekşesi Mavi gözleri" dedi...
    Arkadaşı Engin Kuyucu ile buluşacağını zannerderek buluşma noktası Pendik Lisesi"ne giden Yavuz Nufel"e bir başka sürpriz ile daha karşılaşır... 10 Yıl kadar önce yine bir gazete haberi vesilsi ile bulduğu arkadaşı Şadi Yılmaz"ı da yanına almıştır... Duygulu anların yaşandığı buluşmanın ardından, Pendik Belediyesi ziyaret ettiler, Pendik sokakları arşınladılar, duygulu anların yaşandığı buluşma eski günlerde olduğu gibi sinemaya giderek noktalandı... Yavuz Nufel, Engin Kuyucu ve Şadi Yılmaz buluşması Hür Adam filmini izlediler... Bundan sonra her fırsatta bir araya gelmek için sözleşerek ayrıldılar...

38 Yıllık hasreti Haber 7 sonlandırdı Yorumları