'Ev ve arabamı Müjder Ar sayesinde aldım'   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 01-10-2011 (18:17)   Son Mesaj: 01-10-2011 (18:17)    Cevap: 0    Gösterim: 505  

01-10-2011

'Ev ve arabamı Müjder Ar sayesinde aldım'

'Ev ve arabamı Müjder Ar sayesinde aldım'

Müjde Ar sayesinde ev ve araba sahibi olduğunu dile getiren oyuncu Önder Açıkbaş, mal alımları konusunda çok iyi değerlendirme yaptığını ve Müjde Ar’ın yönlendirmeleriyle iyi yatırımlar yaptığını söyledi.

Yapımcılığını Dinçer Karaca"nın yaptığı, Şehnaz Özkaya ve Dinçer Karaca"nın birlikte sunduğu Türkiye"nin tek eğlenceli teknoloji programı TEKNO TREND"e bu hafta ünlü oyuncu Önder Açıkbaş konuk oluyor...

Daha önce Müjde Ar"la birlikte televizyon programı da sunan Önder Açıkbaş, eski partnerinden övgüyle bahetti...

Müjde Ar sayesinde ev ve araba sahibi olduğunu dile getiren oyuncu, mal alımları konusunda çok iyi değerlendirme yaptığını ve Müjde Ar"ın yönlendirmeleriyle iyi yatırımlar yaptığını söyledi.

MÜJDE AR"DAN KORKUYORUM...

Programın sunucularından Şehnaz Özkaya, en kısa zamanda Müjde Hanım"ı programa çağırıp bizim de kendisinin tecrübelerinden yararlanmalarını gerektiğini söyleyince partneri Dinçer Karaca, ben Müjde Ar"dan korkuyorum dedi. Önder Açıkbaş"da dışarıdan ne kadar sert bir kadın gibi görünse de çok iyi kalpli bir insan olduğunu ve kendisini çok sevdiğini söyledi...

'Ev ve arabamı Müjder Ar sayesinde aldım' Yorumları