Kılıçdaroğlu'dan yaralı pilotlara mesaj   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 01-04-2011 (17:58)   Son Mesaj: 01-04-2011 (17:58)    Cevap: 0    Gösterim: 470  

01-04-2011

Kılıçdaroğlu'dan yaralı pilotlara mesaj

Kılıçdaroğlu'dan yaralı pilotlara mesaj

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Çiğli 2. Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan havalanan askeri eğitim uçağının düşmesi nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) geçmiş olsun dileklerini iletti.

CHP'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Kılıçdaroğlu'nun mesajı şöyle:
    ''İzmir Çiğli 2. Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan havalanan askeri eğitim uçağının Menemen ilçesine bağlı Görece köyü yakınlarında düştüğünü ve Öğretmen Pilot Yüzbaşı Sezai Demirel ile Teğmen pilot Burak Sinan Yorulmaz'ın yaralandığını üzüntüyle öğrendim.

İzmir'de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alınan ve sağlık durumlarının iyi olduğu bildirilen öğretmen Pilot Yüzbaşı Sezai Demirel ile Teğmen pilot Burak Sinan Yorulmaz'a, ailelerine, arkadaşlarına, Hava Kuvvetlerimize ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne geçmiş olsun diyor, tedavilerine devam edilen Yüzbaşı Demirel ile Teğmen Yorulmaz'a acil şifalar diliyorum.''

Kılıçdaroğlu'dan yaralı pilotlara mesaj Yorumları