Arka Sokaklar'da kavga ayrılık getirdi   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 01-04-2011 (11:23)   Son Mesaj: 01-04-2011 (11:23)    Cevap: 0    Gösterim: 435  

01-04-2011

Arka Sokaklar'da kavga ayrılık getirdi

Arka Sokaklar'da kavga ayrılık getirdi

Arka Sokaklar adılı polisiye dizinin setinde iki başrol oyuncusu arasında kavga çıktı. Kavganın Hollywood havası atma yüzünden çıktığı ortaya çıktı. Dizden ayrılan ünlü oyuncu şimdi başka programda...

İlker İnanoğlu"nun, usta oyuncu Zafer Ergin"le yaşadığı tartışma nedeniyle "Arka Sokaklar" dizisinden ayrıldığı ortaya çıktı.
    Sette kavga çıktı. İlker İnanoğlu, Başkomiser Engin"i canlandırdığı "Arka Sokaklar" dizisinden sürpriz bir kararla ayrılmış ve "Doktorlar" ekibine katılmıştı. Bu sürpriz değişikliğin nedeni sonunda anlaşıldı.

İnanoğlu"nun, dizinin Rıza Baba"sı Zafer Ergin"le sette kavga ettiği, kavga sonunda da "Arka Sokaklar"la yolunu ayırmak zorunda kaldığı ortaya çıktı.

Ya İlker ya ben

Setten gelen haberlere göre kavga sebebi, İlker İnanoğlu"nun "Ben Hollywood gördüm, Amerika"da oyunculuk eğitimi aldım" diyerek üstünlük taslaması...

Bu havaya dayanamayan Zafer Ergin, sonunda patladı ve kavganın ardından da aynı zamanda İlker İnanoğlu"nun babası olan yapımcı Türker İnanoğlu"nu arayarak "Ya o, ya ben" dedi. Sonuçta Ergin kaldı, İnanoğlu gitti.

Milliyet

Arka Sokaklar'da kavga ayrılık getirdi Yorumları