Yanan evini gözyaşlarıyla izledi   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 12-30-2010 (11:04)   Son Mesaj: 12-30-2010 (11:04)    Cevap: 0    Gösterim: 568  

12-30-2010

Yanan evini gözyaşlarıyla izledi

Yanan evini gözyaşlarıyla izledi

Adana'da yalnız yaşayan yaşlı adamın kiracı olarak oturduğu ev, çıkan yangında tamamen yandı. Yaşlı adam, yanan evini gözyaşlarıyla izledi.

Alınan bilgiye göre, Hurmalı Mahallesi 10 Sokak'ta kirada kaldığı evde yalnız yaşayan ve astım hastası olduğu belirtilen Muhsin Gizlet (64) uyuduğu sırada evde yangın çıktı.
    Dumanı fark eden komşularının seslenmesi üzerine dışarı çıkan Gizlet, kısa sürede büyüyen yangını, müdahale etmesine rağmen söndüremedi. Fenalaşan ve komşularının sakinleştirmeye çalıştığı Gizlet, yanan evini gözyaşlarıyla izledi.

Daha sonra olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin söndürdüğü yangında, ev tamamen kullanılamaz hale geldi.

Muhsin Gizlet, astım hastası olduğu için zaten çalışamadığını ve evi de yandığından gidecek yeri kalmadığını söyledi.

Çocuklarının da kendisiyle ilgilenmediğini ve uzun zamandır yalnız yaşadığını anlatan Gizlet, ''Cebimdeki son 100 lira da yandı. Şimdi sokaktayım. Gideceğim yer de, param da yok. Ne yapacağım bilmiyorum. Yangın nasıl bu kadar çabuk büyüdü aklım ermiyor. Sanırım elimdeki sigara düşünce tutuştu'' dedi.

Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yanan evini gözyaşlarıyla izledi Yorumları