Tatlıses'ten çiğköfte sektörüne dev yatırım   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 12-13-2010 (11:19)   Son Mesaj: 12-13-2010 (11:19)    Cevap: 0    Gösterim: 594  

12-13-2010

Tatlıses'ten çiğköfte sektörüne dev yatırım

Tatlıses'ten çiğköfte sektörüne dev yatırım

Sahneden kazandıklarını çeşitli iş alanlarındaki yatırımlarına aktaran Tatlıses, şimdi de çiğköfte üretimine başlıyor

Tatlıses, "Lahmacun, çiğköfte benim işim. Çünkü ben Urfalıyım" diyerek iddiasını ortaya koydu.

Yoğun istek üzerine Günay"daki programını uzatan İbrahim Tatlıses, yine dinleyicilerinin büyük ilgisiyle karşılaştı. Gri takım elbisesi, turuncu kravatı ve mendiliyle dikkat çeken İbrahim Tatlıses, kendi markasının ürünlerini giydiğini söyledi. İş dünyasındaki girişimlerinin devam ettiğini belirten Tatlıses, "Hiç reklamını yapmadığım halde "By Tatlıses" markasının satışları çok iyi gidiyor. Kaliteli ürünlerimiz kendi reklamını yapıyor" dedi.

1000 metrekarelik bir alana fabrika kurduğunu açıklayan Tatlıses, günde 5 ton çiğköfte üretimine başlayacağını belirtti. Türkiye genelinde 400 bayii hedeflediklerini söyleyen Tatlıses, "Çiğköfte, lahmacun benim işim. Çünkü ben Urfalıyım" diye konuştu.

Habertürk

Tatlıses'ten çiğköfte sektörüne dev yatırım Yorumları