CHP'li Tekin yankesicinin kurbanı oluyordu   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 12-09-2010 (11:37)   Son Mesaj: 12-09-2010 (11:37)    Cevap: 0    Gösterim: 406  

12-09-2010

CHP'li Tekin yankesicinin kurbanı oluyordu

CHP'li Tekin yankesicinin kurbanı oluyordu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda yankesicinin kurbanı oluyordu. Yankesicinin Tekin’in cebinden aldığı paralar, korumanın müdahalesiyle yerlere saçıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu temaslarda bulunmak için geldiği İzmir"de büyük bir coşkuyla karşılandı.
    Adnan Menderes Havaalimanı"nda toplanan kalabalık, "CHP'nin halka ulaşma yolu, Kılıçdaroğlu", " Demokrasinin kalesiyiz çünkü İzmir'iz" yazılı pankartlar açtı.

Yaşanan izdiham sırasında CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, yankesicilekten ucuz kurtuldu.

İzdihamda 200 lira banknotların çoğunlukta olduğu paralar saçıldı.

Paraların CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'e ait olduğu, yankesicinin cebinden paraları çektiği sırada korumasının eline vurmasıyla yere düşürdüğü ortaya çıktı.

Yankesici ise güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, ''Arka cebimin düğmesini açarak cüzdanı çıkarmış, son anda fark ettim. Elinden tuttum, cüzdanımı, paramı kurtardım'' dedi.

CHP'li Tekin yankesicinin kurbanı oluyordu Yorumları