Ormanda kaybolan 2 kişi bulundu   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-04-2010 (18:08)   Son Mesaj: 12-04-2010 (18:08)    Cevap: 0    Gösterim: 545  

12-04-2010

Ormanda kaybolan 2 kişi bulundu

Ormanda kaybolan 2 kişi bulundu

Kırklareli'nin Vize ilçesinde piknik yapmak için gittikleri ormanda kaybolan iki kişi, arama çalışmaları sonucu bulundu.

Edinilen bilgiye göre, dün, Hüseyin Demirer, eski eşi Şükran Durmaz, oğulları Serhat Sabri ve Suat Yaşar Demirer ve arkadaşı Taner Şen ile birlikte 34 DH 5753 plakalı otomobille Sergen beldesindeki ormanlık alanda pikniğe gitti.
    Otomobilin çamura saplanması üzerine ormanda mahsur kalan piknikçilerden Hüseyin Demirer ve Taner Şen, yardım çağırmak üzere aracın yanından ayrıldı. Yardım çağırmak için için giden iki kişinin dönmemesi üzerine güvenlik güçlerinden yardım istendi.

Ormanlık alanda kaybolduğu anlaşılan Hüseyin Demirer ve Taner Şen, yapılan arama sonucu bu sabah saat 11.00'de bulundular.

Sergen Belediye Başkanı Hasan Kaynar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kaybolan kişilerin sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi.

Ormanda kaybolan 2 kişi bulundu Yorumları