Netanyahu telefonda Erdoğan'a ne dedi   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 12-03-2010 (19:38)   Son Mesaj: 12-03-2010 (19:38)    Cevap: 0    Gösterim: 484  

12-03-2010

Netanyahu telefonda Erdoğan'a ne dedi

Netanyahu telefonda Erdoğan'a ne dedi

İsrail kabinesinin olağanüstü toplantısına başkanlık eden Netanyahu, toplantı sırasında da, sonraki açıklamalarında da Türkiye'nin desteğini özellikle vurguladı, Erdoğan'la yaptığı görüşmeyi açıkladı.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmede, Türkiye'nin İsrail'deki yangında verdiği destek konusunda, "bunun, iki ülke ilişkilerinin iyileşmesine bir giriş olacağına emin olduğunu söylediğini" ifade etti.
    İsrail kabinesinin olağanüstü toplantısına başkanlık eden Netanyahu, toplantı sırasında da, sonraki açıklamalarında da Türkiye'nin desteğini özellikle vurguladı ve teşekkür etti.

Netanyahu, "bunun, uluslararası yardım çağrımıza verilen eşsiz karşılığı sembolize ettiğini düşünüyorum" diye konuştu.

Netanyahu, Başbakan Erdoğan ile yaptığı görüşme için, "Erdoğan'a, şu andaki bu önemli çabalar için müteşekkir olduğumuzu ve bunun, iki ülke ilişkilerinin iyileşmesine bir giriş olacağına emin olduğumu söyledim" dedi.

Netanyahu telefonda Erdoğan'a ne dedi Yorumları