İl genel meclisi eski başkanı bıçaklandı   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 12-03-2010 (17:06)   Son Mesaj: 12-03-2010 (17:06)    Cevap: 0    Gösterim: 494  

12-03-2010

İl genel meclisi eski başkanı bıçaklandı

İl genel meclisi eski başkanı bıçaklandı

Muğla İl Genel Meclisinin geçen dönem başkanlığını yapan Cem Erkin, Fethiye ilçesinde trafik kazası sonrasında tartıştığı kişinin yakını tarafından bıçaklandı.

Alınan bilgiye göre, Akdeniz Caddesi'nde Cem Erkin'in babası Sezai Erkin'in kullandığı otomobil ile O.S'nin idaresindeki araç çarpıştı. Kazayı haber alarak olay yerine gelen Cem Erkin ile O.S. arasından tartışma yaşandı. Tartışmayı duyarak kaza yerine gelen ve alkollü olduğu iddia edilen O.S'nin ağabeyi B.S, Erkin'i sol baldırından bıçakladı.
    Erkin, Fethiye Devlet Hastanesine kaldırıldı. Gözaltına alınan iki kardeş emniyete götürüldü.

Kendisini bıçaklayan kişinin aşırı derecede alkollü olduğunu ifade eden Erkin, şunları söyledi:

''Babamın arabasına vurmuş. Ben de olayın olduğu yere geldim. 'Polis çağıralım tutanak tutalım' dedim. Kaçmaya kalktı. Bana ve babama küfür etti. Babası ve ağabeyini çağırmış. Ağabeyi saldırdı. Bacağımda 5 santim genişliğinde, 12 santim derinliğinde bıçak yarası bulunuyor. Alkol illeti evlatlarımızı mahvetti.''

Gözaltına alınan O.S. ve B.S'nin ifade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

İl genel meclisi eski başkanı bıçaklandı Yorumları