Patronun parasını çalıp özür mektubu bıraktı   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 11-29-2010 (17:07)   Son Mesaj: 11-29-2010 (17:07)    Cevap: 0    Gösterim: 565  

11-29-2010

Patronun parasını çalıp özür mektubu bıraktı

Patronun parasını çalıp özür mektubu bıraktı

Eskişehir'de, yanında çalıştığı çiftçinin 2 bin 100 lirasını alıp kaçan şüpheli, ''Ali amca beni affet, borcumdan dolayı parayı almak zorunda kaldım. 1 ay içinde parayı getireceğim'' yazılı not bıraktı.

Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde bir genç, yanında çalıştığı çiftçinin 2 bin 100 lirasını alıp kaçtığı iddiasıyla aranıyor.
    AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Yeşilyurt köyünde çiftçilik yapan Ahmet Ali Aydın (51), eve geldiğinde 2 bin 100 lirasının yerinde olmadığını fark etti. Yanında çalıştırdığı ve bahçedeki kulübede konaklayan O.E'nin (19) kendisine yazdığı notu bulan Aydın, olayı jandarmaya bildirdi.

Üzerinde ''Ali amca beni affet, borcumdan dolayı parayı almak zorunda kaldım. 1 ay içinde parayı getireceğim'' yazılı notu muhafazaya alan jandarma ekiplerinin cep telefonundan ulaştığı şüpheli O.E'nin suçunu itiraf ettiği ve notunda belirttiği gibi 1 ay içinde parayı geri getireceğini söylediği öğrenildi.

O.E'nin yakalanması için çalışma başlatıldığı bildirildi.

Patronun parasını çalıp özür mektubu bıraktı Yorumları