AK Parti'ye Bursa'da büyük katılım   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 10-30-2010 (20:38)   Son Mesaj: 10-30-2010 (20:38)    Cevap: 0    Gösterim: 536  

10-30-2010

AK Parti'ye Bursa'da büyük katılım

AK Parti'ye Bursa'da büyük katılım

AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nın başlattığı ''70 bin yeni üye'' hedefi doğrultusunda, Küçükbalıklı'da bulunan Erzincan - Erzurum yöresi insanlarından oluşan Tercan-Yalınkaş Köyü Derneği üyesi 500 kişi AK Parti saflarına katıldı.

İl Başkanı Sedat Yalçın, rozet takma töreni öncesinde dernek üyesi vatandaşlarla sohbet etti.

Yalçın, yere oturarak yaptığı konuşmasında siyasi gündemi değerlendirirken, dernek üyelerine AK Parti'nin hedeflerini anlattı. Referandum sonuçlarını değerlendiren Yalçın, ''Referandum şunu gösterdi ki, insanlar artık istitkrar istiyor; kavga, gürültü, ideolojik çatışmalar istemiyor'' dedi.
    Başbakanın çok yoğun çalıştığını ve hızına yetişmekte zorlandıklarını ifade eden Yalçın, siyasi istikrar sayesinde ekonominin de iyiye gittiğini ifade etti. Kendilerinden önceki iktidarların tek bir telefonla istediklerine kredi verdiğini, kendi iktidarlarının böyle bir şeye müsaade etmediğini belirten Yalçın, ''Bugüne kadar hiçbir banka müdürünü telefonla arayarak şu kişiye kredi ver demedim. Eskiden böyle değildi, yapılan zararlar milletin sırtına yüklenirdi'' diye konuştu.

Yeni partililere rozetlerini Ak Parti İl Başkanı Yalçın ve Osmangazi Ak Pati İlçe Başkanı Refik Özen taktı. Ardından çiçeği burnunda partililer basın mensuplarına poz verdi.

İHA

AK Parti'ye Bursa'da büyük katılım Yorumları