32 saatte 1000 kelime ile İngilizce konuşun   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 10-26-2010 (12:51)   Son Mesaj: 10-26-2010 (12:51)    Cevap: 0    Gösterim: 697  

10-26-2010

32 saatte 1000 kelime ile İngilizce konuşun

32 saatte 1000 kelime ile İngilizce konuşun

İngilizce öğrenmek asrımızda iş gereklilikleri açısından çok önemli. Kurslara verilen binlerce liranın karşılığını almak herkesin hakkı. Ancak bu işin birinci kuralı öğrendiklerinizi hafızanızda tutabilmeniz.

Hafıza Merkezi uzman eğitmenlerden destek alarak İngilizce öğrenimini kolaylaştıran özel bir set hazırladı. Bu özel setlerle İngilizce, Almanca Arapça, Ruşça ve Fransızca dillerinde öğrenilemeyen unutulan kelimeler hafızanıza özel hafıza teknikleri ile adeta kazınıyor. Kolay unutulan bu kelimeler, bu setler sayesinde hızlı ve kolay öğreniliyor ve asla unutulmuyor.

30 Ekim"de Hafıza Merkezi, bir ilke daha imza atarak, İngilizce öğrenmeyi bizim için bir sorun olmaktan çıkartıyor. Şimdiye kadar kurslara giderek İngilizce öğrenememiş; "biliyorum ama konuşamıyorum, zamanım yok veya ben öğrenemem" diyenler için Hafıza Merkezi olağanüstü bir eğitim programı tasarladı. Bu eğitim programı sonunda 16 haftada 32 saatte 1000 kelime öğreniliyor. 1000 kelimeyi hafta sonu 1 gün 3 derslik kelime ve konuşma dersi ile başaracaksınız.

Günlük hayatta ortalama 300 kelime ile konuştuğumuzu düşünürsek İngilizce 1000 kelime inanılmaz bir sayı. Hafıza Merkezi bunun yanı sıra öğrencilerine bir destek daha vererek, haftanın 7 günü zaman ve mekandan bağımsız olarak internet üzerinden İngilizce derslerini takip etme imkanı sunuyor. Evinize sanal bir sınıf kuruyor. İnternet üzerinden verilen eğitimleri dilbilgisi dersleri, öğretmenle canlı konuşmalar, dinleme alıştırmaları, testler oluşturuyor.

1000 kelimeyle konuşup, yazabilmeyi amaçlayan sistem İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal gözüküyor.

Hafıza Merkezi tarafından düzenlenecek olan eğitimler 30 Ekim"de başlayacaktır. Detaylı bilgi için 0 216 517 25 26 nolu telefonu arayabilir veya www.hafizamerkezi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

32 saatte 1000 kelime ile İngilizce konuşun Yorumları