Windows 7 için kolaylaştırıcı kısayollar   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 10-22-2010 (22:43)   Son Mesaj: 10-22-2010 (22:43)    Cevap: 0    Gösterim: 509  

10-22-2010

Windows 7 için kolaylaştırıcı kısayollar

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 7 kullanıcılar için faydalı birçok özelliğe sahip. Bu kısayollar sayesinde sadece klavyenizi kullanıp bilgisayarınızı bir iki tuşla yönetebilirsiniz. İşte Windows 7 için özel ipuçları...

Windows Vista ile imajını zedeleyen Microsoft ciddi bir müşteri kaybı yaşamıştı. Firmanın CEO'su Steve Ballmer'ın bile en büyük başarısızlığımız diye adlandırdığı Vista'nın kötü imajını Windows 7 düzeltmeye başladı.

Yaklaşık bir yıldır piyasada olan bu işletim sistemi kullanıcıların oldukça ilgisini çekti. Vista'ya göre daha kullanıcı dostu olan Win 7'de herkesin kullanabileceği kolay bir sistem bulunuyor.

Hem Windows 7 Hem de Vista İçin Faydalı

Firma, yeni kısayollar tasarlayarak yeni işletim sistemini daha pratik hale getirdi. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, Windows 7'de işinize yarayacak en iyi 10 kısayolunu biraraya getirdi. Buradaki kısayol tuşlarının bazıları Windows Vista'da da çalışabiliyor.

İPUÇLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gönder Seçeneklerini Atırmak

Windows'ların hepsinde bulunan gönder mensü Win 7'de daha geniş hale getirebiliyor. Bunun için yollamak istediğiniz dosya ya da klasörün üzerine gelin Shift + Sağ tuşuna basın

:: Windows 7'nin kısayolları arasında en çok hangisini kullanıyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Windows 7 için kolaylaştırıcı kısayollar Yorumları