Yaşar Büyükanıt: Benim neyim eksik   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 10-16-2010 (16:58)   Son Mesaj: 10-16-2010 (16:58)    Cevap: 0    Gösterim: 681  

10-16-2010

Yaşar Büyükanıt: Benim neyim eksik

Yaşar Büyükanıt: Benim neyim eksik

Genelkurmay eski başkanı emekli orgeneral Yaşar Büyükanıt, Beykent Üniversitesi gerçekleştirilen konferansın çıkışında basının
    'telefon dinleme' ile ilgili sorularını yanıtladı. Büyükanıt dinlenilmediğine içerlemiş gibi...

Genelkurmay eski başkanı emekli orgeneral Yaşar Büyükanıt, telefon dinleme olaylarına ilişkin çağrı gelmesi durumunda adliyeye giderek ifade verebileceğini belirterek, "Benim neyim eksik, beni de dinlemişlerdir herhalde" dedi.
    Beykent Üniversitesi Taksim Yerleşkesi'nde düzenlenen Siyasette Devlet Yönetimi konferansına katılan Büyükanıt, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Büyükanıt, emekli paşaların darbe girişimi iddialarıyla ilgili sorular üzerine, "Ben bu isimlerin, darbe girişiminde bulunduklarına inanmıyorum" diyerek, çağırılması durumunda tanık sıfatıyla ifade verebileceğini söyledi.

Sorular üzerine telefon dinleme olaylarına da değinen Büyükanıt, "Benim neyim eksik, beni de dinlemişlerdir herhalde. Şaka yapıyorum tabii ki. Dinleme muhtemelen olmuştur, bununla ilgili de çağrı gelirse gider ifademi veririm" diye konuştu.

Yaşar Büyükanıt: Benim neyim eksik Yorumları