'İşkence gördüm, Avcı'yı dava edeceğim'   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 10-13-2010 (21:57)   Son Mesaj: 10-13-2010 (21:57)    Cevap: 0    Gösterim: 628  

10-13-2010

'İşkence gördüm, Avcı'yı dava edeceğim'

'İşkence gördüm, Avcı'yı dava edeceğim'

Tutuklu bulunan eski istihbaratçı ve emniyet müdürü Hanefi Avcı için bir dava da Mersin'den açılıyor..

Abdullah Biçer'in haberi

Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın-Yayın Daire Başkanı Vahap Şehitoğlu, Devrimci Karargah örgütü soruşturmasında tutuklanan Emniyet Müdürü Hanefi Avcı"nın, 30 yıl önce Mersin Emniyet Müdürlüğü"nde Siyasi Şube Müdür Yardımcısı görevindeyken, örgüt üyeliği suçlamasıyla günlerce işkence gördüğünü iddia etti.

Gazeteci Vahap Şehitoğlu şunları Söyledi. " Kimsenin Yaptıgı Yanına Kar Kalmamalıdır. Oyanan Bir Oyun var ve Bu Oyunun Baş Rol Oyuncusu Hanefi Avcıdır" dedi. Mersin Emniyet Müdürlüğü"nde Siyasi Şube Müdür Yardımcısı görevindeyken Devrimci Gazetecilere yönelik tutulan tavırlar ile işkence gören Vahap Şehitoğlu "Kendini Devrimci Tanıtıpta insalara işkence yapan birinden devrimci olmaz" dedi.
    Şehitoğlu Hanifi Avcı hakkında suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyorum dedi.

Haber7.com

'İşkence gördüm, Avcı'yı dava edeceğim' Yorumları