15 yaşındaki çocuk 5 gündür kayıp   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 10-12-2010 (18:08)   Son Mesaj: 10-12-2010 (18:08)    Cevap: 0    Gösterim: 568  

10-12-2010

15 yaşındaki çocuk 5 gündür kayıp

15 yaşındaki çocuk 5 gündür kayıp

Fatsa ilçesinde 15 yaşındaki çocuktan 5 gündür haber alınamıyor. Genci görenlerin görenlerin aşağıdaki telefona bildirmeleri istendi.

Evkaf Mahallesi Evkaf Sokak'ta oturan Bayırda ailesinin 15 yaşındaki oğulları Hacı Bayırda, 5 gün önce ''okula gidiyorum'' diyerek evden ayrıldı ve geri dönmedi.
    Abla Hatice Bayırda, kardeşinden 5 gündür haber alamadıklarını ve hayatından endişe ettiklerini belirterek, ''Hacı 5 gün önce, 'okula gidiyorum' diyerek evden çıktı ve o günden sonra kendinden haber alamadık. Kardeşimin geri dönmemesi üzerine Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek yardım istedik. Ayrıca arayabileceğimiz tüm akrabalar ile gidebileceği yerleri aradık. Bakmadık hastane bırakmadık. Kardeşimi görenlerin Allah rızası için bizi aramalarını istiyorum'' diye konuştu.'

Bayırda, kardeşini görenlerin '' 0543 553 20 43'' numaralı telefona bildirmelerini istedi.

15 yaşındaki çocuk 5 gündür kayıp Yorumları