Pendik'te servis minibüsü devrildi: 12 yaralı   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 10-09-2010 (13:08)   Son Mesaj: 10-09-2010 (13:08)    Cevap: 0    Gösterim: 554  

10-09-2010

Pendik'te servis minibüsü devrildi: 12 yaralı

Pendik'te servis minibüsü devrildi: 12 yaralı

Pendik'te meydana gelen trafik kazasında 18 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Kaynarca Abdi İpekçi Caddesi üzerinde seyir halinde olan Ufrat Yılmaz'ın kullandığı 34 ZT 374 plakalı servis midibüsü, freninin boşalması üzerine park halindeki 2 araç ve bir yayaya çarparak bariyerleri parçaladıktan sonra TEM bağlantı yoluna düştü.Kazada yaralanan Hasan Sarıkaya, Şerif Şaban Çelebi, Latif Yeşildal, İsmail İlter, Mehmet Ali Güner, Mehmet Demir, Ahmet Şahin, Adem Çağlayan, Hüseyin Özçelik ve Kemalettin Keskin Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Nebi Özkol, Sertip Korkmaz ve Murat Özen Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ali Ergin, Ahmet Korkunç, Yılmaz Aydın, Mehmet Özcan ve Mehmet Som da Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Yaralılardan Şerif Şaban Çelebi'nin, midibüsün çarptığı yaya olduğu öğrenildi.

Bu arada, kazayı yara almadan atlatan midibüs sürücüsü Ufrat Yılmaz, ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

Pendik'te servis minibüsü devrildi: 12 yaralı Yorumları