Genç Bakkart'ı olana kurslar indirimli oluyor   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 10-01-2010 (20:57)   Son Mesaj: 10-01-2010 (20:57)    Cevap: 0    Gösterim: 626  

10-01-2010

Genç Bakkart'ı olana kurslar indirimli oluyor

Genç Bakkart'ı olana kurslar indirimli oluyor

Bakırköy'de hayatı kolaylaştırma çabalarına bir yenisi eklendi. Genç Bakkart Projesi çerçevesinde atılan adımla, 18-25 yaş arası gençlere kurslar yüzde 10-60 arası indirim var.

Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından uygulanmaya başlanan Genç Bakkart Projesi üyesi 18-25 yaş arası gençler Bakırköy'deki kurslardan yüzde 10 ve yüzde 60 arası indirimden yararlanıyor.

Bakırköy'deki ÖSS, yabancı dil, açıköğretim, kültür-sanat, mesleki eğitim (bilgisayar, grafikerlik vb.) dershanelerinde, sürücü kurslarında ve akşam liselerinde Genç Bakkart üyelerine indirim yapıldığını vurgulayan Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen şunları söyledi:

"Okumak Geleceği Kazanmaktır" anlayışla hareket ederek gençlerimizin yarınlara daha sağlam adımlar atmalarına katkı sağlamak adına Genç Bakkart uygulamasında gençlerimizin eğitimini odak merkezimize aldık.

Bakırköy ilçesindeki 14 ÖSS hazırlık dershanesinde yüzde 10 ile yüzde 60 arası, 12 yabancı dil dershanesinde yüzde 20 ile yüzde 50,5 açık öğretim dershanesinde yüzde 10 ile yüzde 30, 4 kültür -;sanat kursunda yüzde 20 ile yüzde 25, 15 mesleki eğitim(bilgisayar,grafikerlik vb.) dershanesinde yüzde 10-yüzde 40, 2 akşam lisesinde yüzde 20, 4 sürücü kursunda da yüzde 10 ile yüzde 20 arası indirimden Genç Bakkart üyesi 18-25 yaş gençlerimiz yararlanabilmektedir."

Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen , www.gencbakkart.com web adresinden ve 414 96 88 numaralı telefondan da ayrıntılı bilgi alınabileceğini sözlerine ekledi.

Yerel Posta

Genç Bakkart'ı olana kurslar indirimli oluyor Yorumları