Nealsak.com’ dan Herkese Muhteşem Bir Kampanya!   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 09-21-2010 (11:53)   Son Mesaj: 09-21-2010 (11:53)    Cevap: 0    Gösterim: 430  

09-21-2010

Nealsak.com’ dan Herkese Muhteşem Bir Kampanya!

Nealsak.com’ dan Herkese Muhteşem Bir Kampanya!

Çağımızın teknolojisi olan bilgisayar, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Nealsak.com Türkiye genelinde başlattığı tanıtım kampanyası kapsamında sadece 7 TL kargo ücretini ödeyen herkese yaygın olarak kullanılan 10 ayrı programın nasıl kullanıldığını dershane mantığında görsel ve sesli anlatım olarak DVD formatı ile sunmaktadır.
    Ofis 2007 DVD"sinin içeriğinde 73 Saat Video Ders Anlatımının yanı sıra; "Excel için Makro, Word, Excel, Access, Powerpoint, Outlook, Publisher, Infopath, Groove, Vista Eğitim."

Artık iş müracaatlarında Ofis 2007 (Excel için Makro, Word, Excel, Access, Powerpoint, Outlook, Publisher, Infopath, Groove, Vista Eğitim) programlarını biliyorum demenin ayrıcalığını kazanacaksınız.

Nealsak.com"un katkıları ile 90 TL değerindeki bu muhteşem sete sadece 7 TL kargo ücretini ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bu sete sahip olabilmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki
    Üyelik Formu'nu doldurup, göndermek

Nealsak.com’ dan Herkese Muhteşem Bir Kampanya! Yorumları