YARSAV, HSYK'ya aday göstermeyecek   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 09-16-2010 (13:58)   Son Mesaj: 09-16-2010 (13:58)    Cevap: 0    Gösterim: 494  

09-16-2010

YARSAV, HSYK'ya aday göstermeyecek

YARSAV, HSYK'ya aday göstermeyecek

YARSAV’dan yeni Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’na üyelik konusunda beklenen açıklama geldi.

YARSAV"dan yeni Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu"na üyelik konusunda beklenen açıklama geldi. YARSAV Yönetim Kurulu"nca, "YARSAV Yönetim ve Denetim Kurulu"nda görev yapan asıl ve yedek üyelerin aday olmamalarına karar verilmiştir" açıklaması yapıldı.
    -YARSAV Yönetim Kurulu"nca, "YARSAV Yönetim ve Denetim Kurulu"nda görev yapan asıl ve yedek üyelerin aday olmamalarına karar verilmiştir" açıklaması yapıldı.

YARSAV Yönetim Kurulu"ndan ANKA"ya yapılan açıklamada, "Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği için yapılacak seçimlerle ilgili olarak, YARSAV Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin katılımı ile yapılan genişletilmiş toplantı sonucunda alınan karar gereği YARSAV Yönetim ve Denetim Kurulu"nda görev yapan asıl ve yedek üyelerin aday olmamalarına karar verilmiştir" denildi. (ANKA)

YARSAV, HSYK'ya aday göstermeyecek Yorumları