Nealsak.com'dan herkese bedava eğitim seti   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 09-16-2010 (13:50)   Son Mesaj: 09-16-2010 (13:50)    Cevap: 0    Gösterim: 611  

09-16-2010

Nealsak.com'dan herkese bedava eğitim seti

Nealsak.com'dan herkese bedava eğitim seti

Alışverişin doğru adresi nealsak.com’dan herkese muhteşem bir kampanya! Herkes Bilgisayarı çok iyi kullansın diye Office 2007 programlarının 73 saatlik görsel eğitim seti bedava…

Nealsak.com 90 TL değerindeki 73 Saat görsel ders anlatımlı Office 2007 Eğitim programlarını bedava veriyor! Herkes Bilgisayarı çok iyi kullansın diye Office 2007 (Excel için Makro, Word, Excel, Access, Powerpoint, Outlook, Publisher, Infopath, Groove, Vista Eğitim) programlarının 73 saatlik görsel eğitim seti için aşağıdaki formu doldurup, talimatları yerine getirmeniz yeterli...
    İş müracaatlarında Office 2007 (Excel için Makro, Word, Excel, Access, Powerpoint, Outlook, Publisher, Infopath, Groove, Vista Eğitim) programlarını bilmiyorum vaktim yok kursa gidemiyorum diyenlere işte fıtsat... Hem de bedava.

Nealsak.com"un katkıları ile 90 TL değerindeki bu Muhteşem sete sadece 7 TL kargo ücretini ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bu sete sahip olabilmek için sadece aşağıdaki formu doldurup gönderin.

Nealsak.com'dan herkese bedava eğitim seti Yorumları