İki üniversiteye akademik personel alınacak   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 09-16-2010 (13:45)   Son Mesaj: 09-16-2010 (13:45)    Cevap: 0    Gösterim: 565  

09-16-2010

İki üniversiteye akademik personel alınacak

İki üniversiteye akademik personel alınacak

Giresun ve Trakya Üniversitesi Rektörlüğü, çeşitli birimlerde istihdam edilmek üzere, 2 profesör ve 2 doçent alacak.

Rektörlüklerin personel alımlarına ilişkin duyuruları, Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlandı.
    Duyurulara göre Trakya Üniversitesi Rektörlüğü, devamlı statüde Fen Fakültesi biyokimya anabilim dalı için 1 profesör alacak.

Adaylar başvurularını 15 gün içinde şahsen, Trakya Üniversitesi Rektörlük Personel Daire Başkanlığına yapacak.

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Öte yandan Giresun Üniversitesi Rektörlüğü daimi statüde, 1 profesör ve 2 doçent alacak.

Eğitim Fakültesinin ilköğretim bölümü sosyal bilgiler eğitimi anabilim dalı için beşeri coğrafya alanında çalışmaları olan 1 profesör, aynı fakültenin eğitim bilimleri bölümü rehberlik ve psikolojik danışmanlık anabilim dalı için rehberlik ve psikolojik danışmanlık alanında çalışmaları olan 1 doçent, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin iktisat bölümü içinse yerel yönetimler kent ve çevre politikası alanında çalışmaları olan 1 doçent alınacak.

Başvurular 15 gün içinde, Giresun Üniversitesi Rektörlüğüne yapılacak.

İki üniversiteye akademik personel alınacak Yorumları