AK Partili vekil hastaneye kaldırıldı   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 05-03-2009 (15:10)   Son Mesaj: 05-03-2009 (15:10)    Cevap: 0    Gösterim: 595  

05-03-2009

AK Partili vekil hastaneye kaldırıldı

AK Parti Uşak Milletvekili Mustafa Çetin, Eşme ilçesindeki evinde rahatsızlanarak, hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgiye göre, Mustafa Çetin'in (57) rahatsızlanması üzerine 112 Acil Sağlık ekibinden yardım istendi. Ambulans görevlilerinin evde yaptığı ilk müdahalenin ardından Uşak Devlet Hastanesine kaldırılan Çetin, tedavi altına alındı.

Çetin'in, kalbinde ritim bozukluğu olduğu ve tansiyonunun düştüğü öğrenildi.

Çetin'in rahatsızlandığını öğrenen Uşak Valisi Kayhan Kavas, Eşme Kaymakamı Mahmut Nedim Tuncer, İl Emniyet Müdürü Cafer Şahin, AK Parti Uşak İl Başkanı Ali Işık ve eski Uşak belediye başkanı Mesut Apaydın, hastaneye gelerek, Çetin'in sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

AK Parti İl Başkanı Ali Işık, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çetin'in sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Bu arada, Mustafa Çetin'in eşi Ayşe Çetin'in de heyecanlanarak fenalık geçirdiği ve hastanede gözetim altında tutulduğu öğrenildi.

Çetin, daha sonra Uşak Devlet Hastanesinden Özel Ceylan Hastanesine sevk edildi.

AK Partili vekil hastaneye kaldırıldı Yorumları